Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális ha még 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha még 23 lányként nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
A közeli ismerőseim, családom, kollégáim szerint szép, csinos, kedves, okos lány vagyok. Önbizalomhiányos visszahúzódó és félénk vagyok, főleg ha a fiúról van szó. Még nem kezdeményezett senki nálam,társaságba nem nagyon járok a Tinderen kezdtem próbálkozni.
2020. dec. 23. 18:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván az átlagnak hamarabb megvolt, de nem késtél le semmiről, szóval nincs semmi gáz.
2020. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok ugyanez a helyzet nálam is. Nehezen bízok meg bárkiben is. Nincs egy rendes FÉRFI ismerősöm. Minden rendben van. 😊
2020. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
ha kamu is a kérdés nos én elég sok tényleges igaz példát láttam erre szerintem nem vészes és igen általában a karrierista nőknél fordul elő
2020. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
megint kamu kérdések.
2020. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#13

És azoknál akiknek semmi önbecsülésük nincs és kb attól is félnek hogy a csókot sem önszántából adja valaki hanem fogadásból vagy kiröhögjön milyen szar vagyok.

(Beszélek itt most magamról.)

2020. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20%

kb a legbmbább csajoknak is alig van önbecsülésük ....

mindenesetre ez már kisebb mentális betegség...

erre való az ismerkedés és nem egyből bele rohanni mindenbe...!

2020. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#16

Hát, nem tudom hol élsz te, de az igazi bombacsajoknak van önbecsülésük. Abból is látható hogy mindenük kint van és ha menő slusszkulcsot villantasz te meg bennük. És mivel elég sok az ilyen rbanc ezért hiszik olyan sokan kamunak a kérdést.

2020. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Hááát, normálisnak normális, de érdekes.

Kérsz egy randit?

2020. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Nincs vele gond, plusz a Tinderen elég hamar összejöhet bármi, csak győzz válogatni.
2020. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
29%

17 gondold is végig? az ilyen nők igazából szenvednek az önbecsülés hiányától ezért is mutogatják magukat mert már betegesen akarják hogy valaki bárki megnézze őket és felfigyeljen rájuk...

akinek tényleg van önbecsülése az nem csinál ilyent mert tudja hogy jó teste van és kelendő de neki nincs szüksége sok kismillió szánalmas megerősítésre...

2020. dec. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!