Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat sokakat,h híresség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat sokakat,h hírességgel szexeljenek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert idealizálva vannak


Engem azért izgatna mert tudom h sokan akarják őket

2020. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem pont, hogy taszít. Nekem mindig is az volt a felfogásom, hogy amit/akit sokan szeretnek, az gagyi. És ez igazából alapigazság, egy-két kivételtől eltekintve.
2020. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert őket akarja az egész világ, mindig látjuk őket, de mégis elérhetetlenek, illetve mondhatni "tökéletesek" (legalábbis annak vannak beállítva)
2020. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Channing Tatummal éjjel nappal tudnék szexelni... HA valamelyik filmből lépne elő. Amúgy meg nem
2020. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsuk meg a dolgot: miért ne izgathatna sokakat? Ők is ugyanúgy emberek, köztük is vannak igen jó csajok (biztos pasik is, hetero férfiként azt nem tudom, de a csajokról tudok véleményt alkotni). Azért akarják őket sokan, mert sokan ismerik őket. Minél többen, annál többeknek tetszenek. De ettől még ők is ugyanúgy emberek. Pl. most Gal Gadot nem egy istennő külsőre? Ha nem lenne híres akkor is jó csaj lenne. Nem tudom ezzel mi a gond. Nem állatokkal akar szexelni aki hírességgel akar. Lépjünk már túl ezen 2020-ban (bocsánat, mindjárt 2021-ben).
2020. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!