Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt már nektek olyan,h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thor88 kérdése:

Csajok volt már nektek olyan,hogy egy ismerőssel vagy baráttal ,intimebb témáról beszéltetek. És annyira fel izgult,attól amiket mondtál neki,hogy felállt a farka és te észre is vetted? 28 F

Figyelt kérdés
Ha volt ilyesmi, akkor nektek mi volt a reakciótok? De ha nem volt akkor mi tennél ,ha megtörténne veled?
2020. dec. 19. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de régi baráttal már jött össze egyéjszakás úgy, hogy soha azelőtt nem került szóba köztünk ilyesmi.
2020. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. De nem foglalkoztam vele.
2020. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen és be is kaptam neki 18/L
2020. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3/3 nem akarsz barátkozni velem? :D
2020. dec. 19. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt, azóta naponta szexelünk. Legjobb barátok vagyunk.
2020. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Cseteltem egy volt kollegával, egyre intimebb erotikusabb témára került sor. Írta hogy begerjedt, kértem fotót megkaptam a bizonyitekot. Egy óra múlva a lakásán voltam, már az előszobàban letépte rólam a ruhát. Jó kis kaland volt. Néha ismétlődik amikor mindkettőnk pàrja dolgozik. Egy műszakba járnak.
2020. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6/6 nagyon izgalmas és jó lehet ezt megélni
2020. dec. 19. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt. De nem csak ő izgult fel...
2021. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!