Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is szexi a női lábszag?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is szexi a női lábszag?

Figyelt kérdés
Fú, nekem nagyon. Az indít be, ha levehetek egy sportos lányról/nőről a sportcipőt, lehúzom a zokniját és előbújik a kicsit csintos/véreres lábfeje, mely körmei lakkozatlanok. Naphosszat puszilgatnám és szagolgatnám, he előzőleg picit beleizzadt a cipőjébe.

2020. dec. 18. 21:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
Én szoktam a barátnőm izzadt lábát szagolgatni, nyalogatni
2020. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem szexi, ink csak büdös.
2020. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
27%
Fantasztikus, de csak, ha savanyú, nyirkos és enyhén ecetes.
2020. dec. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
Engem sokkal jobban izgatna a lábánál az a sportcipő, ami rajta volt, én tuti abba szagolnék bele pár mélyet.
2020. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%
A savanyú k.a.-at!
2020. dec. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Mkdir ***** válasza:
17%
Ahogy elnézem a válaszokat, megértem és sajnálom a nőket! Tényleg nem lehet egyszerű egy normálisat kifogni a sok aberrált beteg ember közül.
2020. dec. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
30%
Nem. Van egy enyhe lábfétisem, izgatnak a szép, ápolt női lábfejek, de nem beteges szinten. A lábszag meg végképp nem tetszik, sokkal inkább taszít.
2020. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Lábfétisesként engem is taszít a lábszag, nem szívesen nyalogatnám úgy.
2020. dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellene érteni valamit: egy lábfétises nem arra izgul (általában), hogy valaki ápolatlan "odalenn", hanem arra, hogy a nő izzad, természetesen "váladékozik" és ez a váladék szaglani kezd, de nem valami nagyon "sajtszagúan", csak olyan kellemes erjedt, ecetes szagúan.

Aztán vannak sokan, akik még ezt sem szeretik, csak a frissen mosott, tiszta lábakat.


Nekem szexi és beindít az enyhe lábszag, belegondolva abba, hogy egy nőtől származik, akit adott esetben imádok és még a lábait is imádhatom... :D

2021. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó egyetértek. Imádom, ha érzem a talp bőrének enyhén savanyú, ecetes illatát. Nyirkos, szép lábujjakkal, formás talpakkal. Áll a dákóm.
2021. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!