Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire egészséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire egészséges egyáltalán nem hordani bugyit?

Figyelt kérdés

Maximum csak havikor. Van aki azt mondja ez szörnyű és fertőzés veszély nagy van aki azt mondja nagyon egészséges.


Van aki egyáltalán nem visel?


2020. dec. 18. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon mindig bugyi nélkül.
2020. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Hazaérek első hogy a bugyit ledobom. Egészségesebb nélküle 19/L
2020. dec. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Sosincs rajtam bugyi. 18/L
2020. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Itthon énsem hordok de itt nem is igen tudok elkapni olyat mintha kinnt lennek az utcan
2020. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Otthon sokat vagyok meztelen így akkor bugyi sincs rajtam nyilván. Ha nyáron valahova ki kell ugranom gyorsan, akkor csak egy lenge ruhát veszek fel bugyi nélkül.
2020. dec. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Azért a higiénia mellőzése elég homlokon csapó döbbenet....
2020. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem az.
2020. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem az,igénytelenségre vall.Még az ok,hogy melltartó itthon nem mindig van rajtam,a de bugyi nélkül.... nemár.
2020. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

nem kell elhinni ezeket a 'sose hordok bugyit' meg 'ruha alatt bugyi nélkül rohangálok' hülyeségeket, mert vagy férfiak íroatják őket vagy csúnya, kiéhezett beteg nőszemélyek, kik soha nem jutnak szexhez.


normális nőn általában van bugyi a ruha alatt, ugyanis a hüvely természetes öntisztulási folyamata miatt minden nap van minimális folyás, ez az egészséges. na most, akin nincs bugyi az összeváladékozza a ruháját, amit így minden nap cserálni kéne, de kötve hiszem, hogy van olyan, aki minden nap tiszta farmert vagy otthonra minden reggel tiszta melegítőalsót vesz fel. ha pedig többször felveszi ugyanazt, az több, mint undorító. ezen kívül egy vastagabb, keményebb anyagú farmer baromi kényelmezlen bugyi nélkül, tehát nem kell ezeket elhinni. azt meg végképp nem, hogy normális nő nyáron bugyi nélkül meg boltba meg bkv-zik meg ül le a villamoson. aha...


én maximum éjszaka alszom bugyi nélkül vagy itthon fürdés után vagyok törölközőben nélküle egy-két óráig.

2020. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem egészségtelen, de mindent ésszel. Jó minőségű pamut, éjszaka meg had szellőzzön :) Az sokkal egészségtelenebb, meg igénytelenebb ha a nadrágba megy a hüvelyváladék, vagy mindenhova bugyiban ülsz le.
2020. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!