Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti ha fantazialtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti ha fantazialtok utcai ruhaban egy norol (akar ismeros, iskola, munkahely) akkor mit kepzeltek el legtobbszor vele?

Figyelt kérdés
2020. dec. 16. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
minimum végigsimogatás, megcsodálás ruha nélkül
2020. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Én nem szoktam fantáziálni a nőkről, én megnézem őket, mert szemetgyönyörködtetőek :) de szexuális fantáziára ritkán van szükségem és azt sem az utcán teszem

28F

2020. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
hát kérem, nekem még a farkam sem szokott nőkre gondolva állni, milyen alantas már, fúj
2020. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy főz valami finomat, aztán kitakarít.
2020. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Hogy mit is képzelek? Na lássuk csak... Először is kihámozom a nadrágjából, majd lassan kinyalom a bugyijából. Ha ez megvan, akkor a kezébe adom a farkam. Ha jó a csaj tudja mit kell tennie.
2020. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Csakis lábfétises, vagy domináns dolgokat, ahol ő a domináns fél.
2020. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 III. A nagy károly ***** válasza:
14%

elképzelem hogy nem viszi el előlem az uccsó 10 deka parizert a boltban.

Hiú ábrándok...

2020. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Talán ezzel egyedül vagyok a férfiak között, de egyáltalán nem a szex szokott a szép nőkről eszembe jutni. Ha tényleg szép a nő, szeretem figyelni az arcát, a tekintetét, a mozgását, a legapróbb gesztusait, a kezeit, az alakját, úgy gyönyörködöm benne, mint egy csodálatos műalkotásban, a természet ritka csodájában. Esetleg elképzelem, milyen lehet finoman csókolózni vele, milyen íze lehet az ajkának, a nyelvének, és hogyan reagálna egy ölelésre.
2020. dec. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy azt, hogy milyen lenne megdugni, vagy azt, hogy milyen lenne, ha ő leszopna. ;)
2020. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg. ha szep arca van akkor azt hogy szanaszet smarolom es szoptatom, ha a melle van kinn akkor azt ahogy kiveszem a melltartobol, megmasszirozom es csokolgatom a bimbojat, ha meg a segge jo, akkor azt hogy elottem bedol a zuhanyzoba es mikozbe a puncijat nyalom, elfenekelem, meg markolaszom a segget. ez jutott eszembe kapasbol.
2021. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!