Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgat, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, ha egy nő pisil, bepisil, rámpisil. Más is van ezzel így? Nők, ti hogyan álltok ehhez a kérdéshez, próbáltátok már, esetleg titeket is izgat?

Figyelt kérdés
Károgni, pfujolni akarók ne válaszoljanak, ha kérhetem. Köszönöm.

2020. dec. 15. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, valamiylen szinten izgat, de megvannak a határok. pl az utcai ruhában bepisilés vagy pisi lenyelése már nagyon sok nekem.
2020. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Én még azt is szeretem ha a fenekét szagolhatom
2020. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minket nőket ez a pisi dolog nem hinném, hogy nagyon vonzana. Legalábbis engem ez nem izgat, sőt kifejezetten taszít. És még egy barátnőmtől sem hallottam, hogy bejönne neki az ilyesmi. De biztos vannak kivételek.
2020. dec. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számomra izgató. :) Próbáltam is már.
2020. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!