Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon igaz, vagy viccelt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igaz, vagy viccelt?

Figyelt kérdés

Felbosszankodott a barátom, mert kritizáltam, és azt mondta, hogy bezzeg X lánnyal milyen jó volt a kapcsolat, a szex, ( addig tagadta, hogy valaha kapcsolat lett volna köztük, mert egyszer rákérdeztem, gyanút fogtam)

Utána megint azt mondta, hogy csak bosszantani akart, nem volt köztük semmi, de szerintem dühében elszólta magát ...



2020. dec. 14. 00:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert hogy én meggyanúsítottam azzal a nővel és bosszúból mondta , stb
2020. dec. 14. 00:28
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk ezt honnan kéne tudnunk?
2020. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
ez inkabb tini/ovis parkapcsolatok temakorbe illik.
2020. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom a hajad is meghúzta
2020. dec. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Primitív viselkedés, mindkettőtöktől. Azt mondtad neki, hogy kicsi a farka?! Megérdemled, hogy beléd vágja az ideget (hogy ilyen választékosen fejezzem ki magam).
2020. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes csúfolódás ez .
2020. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!