Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szereti a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti a barátom, ha addig izgatom, hogy épp csak egy ujjal hozzáérek, és attól elélvez?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon izgalmas ezt látni :P

Előtte órákig szoktam húzni az agyát, szóval nem arról van szó h túl korán sül el.. egyszerűen már nem bírja tovább és csak egy ujjal szoktam ilyenkor simogatni ott.. és már attól képes elélvezni.

De most legutóbb olyasmit mondott hogy ez neki kellemetlen, de aztán amikor kérdeztem, hogy akkor ne csináljam többet, azt mondta, csináljam. De nem értem, miért lenne kellemetlen?


2020. dec. 13. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
inkabb fejezd be neki rendesen igy elrontod a végét..
2020. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked jó érzés lenne h ha csak húzná az agyad?
2020. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak szoktam én is ilyet, szerintem nagyon jó.
2020. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez a legjobb, de csak ha te is szereted ha így kínoznak:) jó kis csaj lehetsz ha tényleg az vagy
2020. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk férfiaknak ez baromi idegesítő, ha csak húzzák az agyunkat. Meg kell fogni rendesen, és befejezni rendesen, másképp csak frusztráló.
2020. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki hogy van ezzel, nekem sokkal nagyobb élvezet, ha az elélvezés intenzív ingerlés közben következik be. Ez a majdnem-majdnem, aztán egy lepkeszárny-érintésre elélvezés nem olyan jó. A kielégülés megtörténik, de kéjérzés sokkal kevésbé intenzív.
2020. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez most eléggé meglepett.. a barátom sose mondta hogy ez tényleg ennyire rossz lenne.. de ő amúgy sose beszél semmi ilyenről, túl szégyenlős ehhez :/
2020. dec. 14. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!