Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! A szex késleltetése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A szex késleltetése számít valamennyit?

Figyelt kérdés
Folyton azt mondják nekem a barátnőim (meg tulajdonképpen minden női oldalon ez van), hogy várni kell a szexel, hogy a pasi küzdjön és megbecsüljön.... Bevallom őszintén én ezt nem értem. Most alakulok egy sráccal, és az 5. randin lefeküdtem vele, de azóta is ugyanúgy udvarol nekem és nem érzem úgy, hogy csak erre kellenék neki(sőt, még szorosabb is lett a viszonyunk). Persze most is megkaptam, hogy elszúrtam az egészet...Ez tényleg így van, vagy ti hogy vélekedtek erről?
2020. dec. 13. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

nekem volt első szexes kapcsolatom és voltam együtt több hónapig szűz lánnyal aki az is maradt

sejtheted, hogy melyik volt sokkal jobb kapcsolat és nem csak a szex miatt

2020. dec. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

szerintem azert az 5. randi ket egeszseges felnott embernel egyaltalan nem tul korai. nem fogok honapokig talalkozgatni senkivel, hogy aztan kideruljon, a szexben nem is passzolunk. nem kell az elso randin feltetlen agyba bujni, de szerintem a 3. - 4. felnott embereknel teljesen oke.


alapvetoen nem ez fogja meghatarozni a kapcsolat minoseget. ha tenyleg erdeklem a masikat es akar tolem valamit, akkor tok mindegy, hogy 1. -2. randin lefekeszem-e vele vagy direkt huzom, mert jatszom a nagy erkolcsos not. en ezt a jatszmazast nevetsegesnek tartom. lett mar ugy komoly kapcsolatom, hogy elso randin volt szex es ugyanugy komolyan vett es megbecsult a pasi utana, mintha jatszottam volna a nagy elerhetetlent hetekig. az az igazsag, hogy ezzel csak a nok szeretik egymast hulyiteni, egy ferfi szemeben nem leszel ettol kevesbe ertekes. sot, ha jo a szex, csak megjobban akar majd teged.

2020. dec. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Marhaság az egész.
2020. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát mintha az 5. randi olyan nagy megváratás lenne:) Különben ez egy kifejtős téma, mert igaz is, de ellen példa is igaz tud lenni. Lehet az első randin szex és egy gyönyörű hosszú kapcsolat, kivéve amik nem lettek. Na igen erről amiről nem szoktak regélni mármint arról ami véget is ért. Úgy vannak letudva, hogy volt egy jó pillanat és kész. Amit a várakoztatást illeti ott is van ilyen is olyan is. Kiderül akkor tehát, hogy a felfogással van itt a baj illetve ez a döntő a kapcsolat tovább lépéséhez. A várakoztatás is lehet tökéletes, de nem mindegy miért csinálja az ember. Mi a cél? Önmagában semmit nem jelent mint a másik sem. A szex az csak szex. Te döntöd el mit akarsz kihozni ebből. Egy kapcsolat érzelmeken múlik nem a szexen! Aki a szexet veszi alapul annak is kell érzelem a kapcsolathoz, mert ez különbözteti meg a szerelmet a szex kapcsolatoktól. Ne a szex megkezdésétől várd milyen lesz a kapcsolatod. Azt hogy hogyan színesíted meg illetve akarod izgalmassá tenni a dolgot azzal olyan nézetet adtok a kapcsolatotoknak. Mindenki szeret visszaemlékezni, hogy hogyan kezdődött. Ne a logikát keresd hanem az élményt.
2020. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Az írásom pont erre irányult, hogy az 5. randi nem megváratás, emiatt kaptam a savazást. Én pedig nem értem ennek az egész megváratás dolognak az értelmét, mert nem hiszem, hogy ezen múlik a kapcsolat jövője. Emiatt voltam kíváncsi, hogy a férfiak hogyan vélekednek erről.

Köszönöm a válaszokat, megnyugtató, hogy ti is így látjátok.

2020. dec. 13. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülök annak, hogy van olyan lány is, aki így látja. Számos vitám volt ezen az oldalon már kérdések alatt, hogy mégis mi az értelme a várakozásnak, mi a jó benne, miért tesz jót a kapcsolatoknak, stb. Értelmes választ sosem kaptam, csak leoltást. 3as voltam, F
2020. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is érted akkor nincs is értelme számodra:) Ennyire egyszerű. Nincs savazás. Tedd meg nyugodtan az elsőn.
2020. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!