Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okai lehetnek annak,hog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak,hogy csak a nálam legalább kétszer nagyobb nők izgatnak csak fel?

Figyelt kérdés
Csak a hatalmas méretű nők mellett érzem magam biztonságban,imádom a hatalmas,puha testüket. Más is van így ezzel? Fogalmam sincs miért van ez az érzésem,de egyre erősebb ez a vonzódásom.

2020. dec. 11. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Nekem miért tetszenek a nagy családi autók, pedig nincs is családom?

Ezekre a miéretekre nincsenek válaszok.

Bár kétlem, hogy az érdekelne téged, hogy miért tetszik ez a típusú nő, inkább csak ki akartad írni magadból, hátha lecsap rád Moby Dick...

2020. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tényleg érdekel,hogy milyen okai vannak,mert én nem tudom.

Amúgy valóban örülnék,ha lecsapna rám egy ilyen hölgy.

2020. dec. 11. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nincsenek kifejezetten okai, ilyen vagy hozzájuk vonzódsz és kész fogadd el és szeresd őket.

Nevezhetjük fétisnek is, ne Szégyeld.

Dúró Dórát meg szard le hogy nem férsz be így már a keretébe XD

2020. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem valamilyen oka biztosan van,mert semmi nincs véletlenül.

Elfogadom így magam,nem frusztrál ez a helyzet.

Szeretem a hatalmas nőket,ez egyértelmű.

2020. dec. 11. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet anya-komplexus is.
2020. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ilyesmire már én is gondoltam.

Tényleg csak a nagyon nagy nőkkel érzem magam jól,imádom a jelenlétüket.

Szó szerint felnézek rájuk.

2020. dec. 11. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

vagy az is lehet, hogy beragadt nálad az ősember üzemmód

ugyebár fajunk történelme során többnyire nem volt olyan kiszámíthatóan kaja, mint manapság, és az utódjaid számára az volt az előnyös, ha az anyjuk ínség idején is tudta miből szoptatni őket

2020. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!