Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti is szoktatok olyasmirő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti is szoktatok olyasmiről álmodozni hogy egy férfi kinyal titeket, és óriásit élveztek utána?

Figyelt kérdés
Csak én szoktam ilyesmiken álmodozni, vagy ez nálatok is előfordul? 34N

2020. dec. 11. 10:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
#4-nek ment a válaszom, csak lemaradt a szám.
2020. dec. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
#2 akkor egy zongorista meg jól ujjaz?😁
2020. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12 az is biztos jó lehet!
2020. dec. 11. 11:05
 14/22 anonim ***** válasza:
35%

12-es, ezt megerősíthetem! 😉

Soha senkinek előtte nem voltak ilyen ügyes, fürge ujjai, mint a zongorista férjemnek!

2020. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Mik mehetnek egy zenekari turnén...🤩 sosem volt még zenész pasim (pláne több 😂 lásd: fúvós, billentyűs hangszer...), éreztem, hogy ez egy komoly hiányosság az életemben.
2020. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%
Néha
2020. dec. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Akkor ezért nem akar senki dugni brácsással!
2021. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő szereti ha nyalják, amelyik még nem, az még sosem volt rendesen kinyalva.

Én ezt tapasztalom a nőknél.

34/F

2021. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

Igen. És mennyien hiszik azt, hogy virtuóz módon nyalnak, csak mert tudják hol a csikló, és mert gyorsan tudnak bizergélni vagy lefetyelni a nyelvükkel, holott...... na ezek miatt hittem azt vagy 10 évig, hogy nem szeretem, ha nyalnak, sőt, kimondottan idegesít. Aztán kiderült, hogy mennyei tud lenni, ha ért hozzá aki csinálja. De kevesen vannak....

Nők, lányok: aki pazarul nyaló férfit talál, nagyon vigyázzon rá :D

2021. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves privátozó. A #19 vagyok. Igen, 10 évig tartott rájönni. Ha mindig agyonsózott tésztájú, égett aljú pizzát kapsz mindenütt, kevés de ízetlen feltéttel, hajlamos vagy azt gondolni, hogy te nem szereted a pizzát. Mígnem egyszer váratlanul megkínál valaki egy tökéletes tésztájú, csodálatosan ízletes, étvágygerjesztő szelettel, amiből nem győzöl kérni újra és újra. Aztán átértékeled a pizzáról alkotott véleményedet. Kétségbeejtően sokan sütnek pocsék pizzát, emellett mesterszakácsnak képzelik magukat. Az étteremben viszont nem csapunk balhét, hacsak nem romlott a kaja vagy bunkó a pincér, csak egyszerűen nem megyünk oda többet. Így érthető? Nem, nem mentek el a legjobb éveim emiatt, megnyugodhatsz.
2021. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!