Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen fürdőruciban fürdőhelyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fürdőruciban fürdőhelyre menni gáz lenne?

Figyelt kérdés

Majd ha nyáron enyhül a covid helyzet, akkor megyünk majd ilyen termál fürdőbe, szerintetek ezt felvehetem oda? Anyukám lehet nem engedné, de apum sztem benne lenne, ő sokkal engedékenyebb

(már megvan ez a fürdőruha, de még nem volt alkalmam sehova hordani) privitől kíméljetek kérlek😆

Elsősorban fiúk válaszára vagyok kíváncsi, de lányok is válaszolhatnak, hogy pl ők felvennék e


2020. dec. 8. 15:26
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:

[link]

Kihagytam a linket😂😂

2020. dec. 8. 15:27
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Elég merész de szexi is csak szerintem ez nem egy zárt strandra való, inkább egy tengerpart vagy hasonló
2020. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
89%

Mehet :)


A csajom azt mondja, felvenné, de csak akkor ha együtt mennénk.


Hol vetted? Tudsz egy linket dobni?

2020. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
gáz semmi képp nem lenne,csak kihívó
2020. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%

Ha apád ezt meg engedi, akkor ő több mint engedékeny, mert h egy ilyen ruciban strandolsz, akkor 10-ből 11 férfi mondj majd azt magában, hogy szana szét kurna.

F

2020. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
az én szememben nem lennél tőle kevésbé ember, de a full átlátszó bikinifelső jelen kultúránkban túlmutat azon, amit szexi fürdőruha alatt érteni szokás.
2020. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
89%
igen,szexy,de sima strand,tengerpart,ilyesmi.
2020. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
#3 Ott vettem, ahol ez a link van:DD
2020. dec. 8. 15:34
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csodálom, hogy nem engedi, ebben konkrétan látni a mellbimbódat. Nyilvános fürdőbe biztos nem venném fel, maximum olyan helyre, ahol mondjuk lehetnék kettesben a barátommal (pl. szállodákban).
2020. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
#5 Tőlem gondoljanak amit akarnak, úgy sem fogják megtenni
2020. dec. 8. 15:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!