Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy az idosebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy az idosebb noknek szottyadt" a puncijuk, es inkabb ezert fekszenek le a pasik a fiatalabbakkal?

Figyelt kérdés

Mert ugye a fiatalabbaknak sokkal szűkebb, meg nem is tudom milyen:D olyan friss:D

Idosebb alatt pedig azt ertem, hogy 40 felett


Ezert kivanjatok a fiatalabb lanyokat, vagy miert?

18,l


2020. dec. 6. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
#10: élni != szexelni.
2020. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

De igen. Az élet ugyanis nem csak szexből áll. Nyelveket tanultam, utazgattam a világban. 25 évesen volt az első partnerem akihez hozzá is mentem. Ő ilyen heti 1-2 alkalommal kívánta a dolgot, viszont szerettük egymást, jól elvoltunk. Mennyiségileg ez az évek alatt sem volt olyan sok alkalom.

A terhességem alatt elkezdtem intim tornázni amit utána sem hagytam abba, úgyhogy a szorossággal sincsen baj. Nem gondolom hogy baj lenne odalenn.

2020. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 Nincs baaj:3
2020. dec. 6. 21:10
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem korfüggő az,hogy ki mennyire szűk,és a punci csak idős korban szottyad el,kb 70 felett.
2020. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
45%

35 vagyok, a párom szerint extrém szűk.

De tény az, hogy egy 20 éves nem ugyanaz a vizuális élmény, akkor sem, ha én hülyére edzem magam :D

2020. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
45 vagyok és cseppet sem szottyadt! Nem sokat változtam huszonéves korom óta,viszont több a tapasztalatom sokkal és jobban is élvezem a szexet mint valaha . Talán 70 felett majd ráérek szottyadni.
2020. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28%
Hü de gyorsan töröltek, semmi sértőt nem mondtam nebánts virág, pedig tudnék.
2020. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!