Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hány éves korában kezdett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány éves korában kezdett el maszturbálni? Es mennyit?

Figyelt kérdés
Koszi

2020. dec. 6. 17:08
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%
Olyan 11-12 évesen kezdtem heti 1-2 alkalommal csináltam
2020. dec. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem maszturbálok.
2020. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
96%

11-12 éves lehettem, nem emlékszek pontosan. Az biztos, hogy 13 évesen már rendszeresen végeztem önkielégítést.


Hason fekve néztem a tévében olyasmit, ami izgató volt (akkor még nem is tudtam, hogy miért tetszik annyira, de már érdekesnek találtam) és egyszer csak éreztem, hogy megmozdul a péniszem. Meglepődtem, de jó érzés volt, ahogy nekidörgölődött a nadrágnak/ágynak. Ezután gyakran csináltam ezt, mert mindig finom érzés volt, mígnem egy napon hirtelen "nagyon jó" lett: életemben először elélveztem. Másnap is próbálkoztam, akkor nem sikerült, de nem adtam fel. Tovább kísérleteztem és egyre gyakrabban és biztosabban jutottam el az orgazmusig. Kezdetben a csípőm ösztönös mozgatásával igyekeztem fokozni az érzést, aztán nemsokára rájöttem hogyan tudom kézzel izgatni magam.

Természetesen nagyon megtetszett, minden nap kielégítettem magam, lehetőleg többször is, amikor csak alkalmam adódott rá.

2020. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
85%
9 éves voltam először, nagyon élveztem, pedig nagyon régen volt (32N)
2020. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!