Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor középiskolában egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor középiskolában egy végzős lány és egy fiatalabb férfi tanár tudják egymásról hogy tetszenek egymásnak (enyhébb flört), akkor mennyi az esélye, hogy érettségi közeledtével a tanár lépni fog valamit?

Figyelt kérdés
Még annyi, hogy a lány más szakon van, mint amit a férfi tanít. Tehát nincs órájuk, csak néha helyettesített.
2020. dec. 5. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Semennyi.
2020. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha szeretne ott tanár maradni akkor közel nulla az esélye.
2020. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Majd érettségi után.
2020. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Semennyi.

Végzés után egészséges mennyiségű idővel talán.

Én nem zárkózom el a tinilányoktól, de egy intézményben lévő diákkal soha nem kezdenék ki, teljes tabu.


üdv: egy tanár

2020. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Már nem azért, de egy felnőtt középsikolát befejezett nő és egy tanár, aki ugyanabban a kozépsikolában dolgozott kapcsolata semmiféle törvénybe sem ütközik.
2020. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amint a csaj leérettségizett onnantól korrekt. Valszeg sokaknak szemet fog szúrni, ezért érdemes lehet kb egy fél évet v pár hónapot várni azért ha a tanár félti az állását.


De addig nehogymár. Tabu!!!

Nálunk anno gimiben volt egy csaj, eggyel felettem járt. Elég idegesítő is volt meg nem nagy szám, de az egyik 30as tanárral összekavartak. Sőt asszem a pasas (aki engem is tanított amúgy és volt egy kislánya) a csaj miatt vált el.


Aztán nem tudom hogy kirúgták v ő ment el,de máshova került.

Csak ők nem azelőtt kezdték hogy a csaj végzett.

Volt ia botrány és az ilyesmi amellett hogy nem fest jól, még törvénybe is ütközik.

2020. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érettségi közelettével nem fog lépni mert nem akar összezavarni. Legjobb ha te sem teszed, és inkább leérettségizel. Ha már nem leszel az iskola diákja, akkor cidázhatod a fickót jó mélytorkosan. Legjobb esélyed erre, ha valahogy kapcsolatban maradsz vele a későbbiekben is. Isten útjai kifürkészhetetlenek.
febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!