Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Lested" már megm vagy hallgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Lested" már megm vagy hallgattad már ki "véletlenül" Párodat maszturbálás közben? Ugyértem titokban, amiről Ő nem tudott. Én már igen...

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Hogy az ondóba lehet valaki a párom, ha még a maszturbálást titokban kell tartani egymástól?

Szoktál te 2mp-nél tovább gondolkozni az életben?

2020. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
1es Nem mindenki szereti hogyha a rendszeres szex mellett maszturbál a párja ez igény kérdése kinél hogy..
2020. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

2

De minek kell maszturbálni ha már ott van a "pár"?

2020. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez érdekes.. Felmerült egy ilyen kérdés és mindjárt le van rohanva hogy minek meg hogy képzeli stb... Holott a másik kérdésekben /rengetegszer olvasni/ hogy nem elég a szex és hogy önkielégitést végez az baj vagy nem?A válaszok többsége hogy persze normális meg a szükségletek... Na most akkor hogy is van ez??? Szerintem akkor sem szégyen és minden normális ember életében jelen van ha van párkapcsolata ha nincs.
2020. dec. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs semmi probléma azzal ha maszturbál időnként az egyik fél. egyik bnőmnek egyszer vettem egy vibrátort mert nagyon magyarázott hogy ő bizony sosem nyulna ilyenhez. nem egyszer azt volt hogy belépek szobába és ott fekszik az ágyon a játékával. sosem problémáztam ezért, volt h mellé feküdtem és nézte, volt hogy beszálltam de olyan is mikor magára hagytam. Ha rendes kapcsolatban vagy akkor ebből nem lehet probléma.

amúgy nem, nem lestem még ki bnőmet, de ha az számit akkor rendszeresen hallgattam a szobában ahogy a másik szobában dugják a nővérem.

2020. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem leskelődünk egymás után a párommal.

2. Nem bújkálunk masztizni egymás elöl.

3. Masztizni álltalában én szoktam maximum. Ha gyors kielégülésre vágyik jelzi felém hogy egy gyors cumi jólesne. Én meg nagyon szeretek szopni csak úgy spontán akár bármikor így ezt mindig teljesítem nek. Sőtt. Legtöbbször magamtól kezdeményezem. De amúgy ha masztizni látnám simán besegítenék neki. 24L

2020. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 🤣🤣
2020. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Honnan ismered a páromat?

Remélem tetszett amúgy ahogy csinálta. Felvetted? :)

2020. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!