Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a barátom nem hajlandó orálisan kielégíteni?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt, eleinte, kB az első 3-4 hónapban rendszeres volt az orális szex mindkettőnk részéről. Aztán egyszer szex után 'vizsgálgatott' lent és beszólt egy olyat, hogy 'milyen fogyatékos a puncid'. Abban a pillanatban szex után ez annyira rosszul esett, hogy elsírtam magam, ő rögtön bocsánatot is kért, hogy nem úgy gondolta, letudtuk. Bennem viszont ez okozott egy olyan gátlást, hogy a legközelebbi 2 alkalommal elutasítottam az orált részéről. KB ennyi is volt a próbálkozás, ezután eltelt több mint fél év mire szóbahoztam, hogy azért mostmár hiányzik, erre nekemesett, hogy de én utasítottam el, majd elmondtam miért, nem igazán értette meg, de abban maradtunk hogy ettől még hiányzik, legyen rá alkalom. Újabb fél év, semmi, ezalatt történt két komolyabb konfliktus is ebből kifolyólag,valamint számtalanszor kértem közvetlen szex előtt, szex után, szépen, hangosan, reggel és este, EGYSZERŰEN SEMMI. Folyamatosan kérdezem miért, ha szex során vagy spontán kérem rá talál valami kifogást, hogy miért később, aztán nem lesz belőle semmi. Pl tegnap reggel: -van kedved játszani velem? - ah majd este - miért - még fáradt vagyok, - légyszíves, estére úgysem lesz ebből semmi - dehogynem, megígérem. Ennyi, letudva, én a zuhany alól jöttem, ő kicsivel előtte ébredt. Szex persze volt... Ha hétköznapi témaként hozom fel és megkérdezem miért nem, azt mondja, hogy dehát ő csinálja. Valóban csinálja, az elmúlt újabb másfél évben kB 2x 2 percet. Ha ezt elmondom azt mondja ez nem igaz, csak ÉN mindig elalszom. Mindent megpróbáltam, zuhanyzok közvetlen mielőtt megkérem vagy rámászok, borotva helyett gyantáztatok, próbáltam szexi bugyiban, sötétben, világosban. Nincs több ötletem. Az orális szex részemről rendszeres és a szex minősége teljesen rendben van azon kívül, hogy az orgazmust lényegesen elősegíti az orlais szex nálam és ezt ő is nagyon jól tudja. Szóval az orgazmus sem gyakori fogalom mostanában.. Rohadt hülyén hangzik, de nő létemre lassan fizetnék azért, hogy kinyaljanak. Sajnos külföldön élek, úgyhogy jelentkezők nem kellenek, köszi :D

Ettől eltekintve a hétköznapokban egy jól működő kapcsolatról beszélünk, viszont a türelmem elfogyott. 27 éves vagyok és nem akarom így leélni az életem. Ő 25.

Próbáljátok tartózkodni a barátomról alkotott velemenyényektől, az megvan nekem is. Engem az érdekel vajon miért?!



2020. dec. 2. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a baratocskanal él oda költözött azert ilyen elnéző, felig meddig erdek kapcsolat lehet.
2020. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ettől eltekintve a hétköznapokban egy jól működő kapcsolatról beszélünk"


Hagyjuk már, dehogy működik. Emberrekel foglalkozom és jellegeztes hogy valaki eljön párkapcsolati gondokkal aztán gyorsan hozzáteszi hogy de amúgy jól működik a kapcsolat. Miért kell ez az önámítás? Nem elégülsz ki, ki vagy éhezve szexuálisan, nem lehet vele beszélni egy ilyen fontos témáról tehát bizalom sincs, veszekedések vannak, nem nyitott az igényeidre és az utolsó mondataid már a szakítást vetítik előre de azért "jól működő kapcsolat"...

2020. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!