Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan nő, aki próbálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki próbáltam az animal szexet?

Figyelt kérdés
Milyen volt?
2020. dec. 1. 12:18
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
94%
Nagyon irigyled te azt a lofszt
2020. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
41%
Tök hülyeség az egész, már rég annyira nincs rá kereslet, hogy 6000 huf/DVD 2000-3000 forint. Azért írom, hogy hülyeség, mert pl egy két órás filmen a legtöbb nőt bottal bottal sem piszkálnád meg és csak egy-két akad, aki miatt irigykedsz a kutyára. A másik része, hogy piszkosul unalmas csak elvétve akad olyan jelenet, amikor a kutyus aktív (úgye a lónál érthető a dolog), de az, hogy a kutya levan fogva és x dugtossa a sunájába a kutya veres megdagadt dákóját, ennek az égvilágon semmi értelme. Ezt betiltanám, ténylegesen erőszak a kutyával szemben. Alig akad olyan jelenet, amikor a kutyus tényleg megkúrja a csajt hátulról.
2020. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Abbol kiindulva, h a lovak hogy szexelnek, egy 4 oras menet utan komoly patanyomnak kellett maradni a hogy hatan. Kuldott ilyenrol fotot? Ha nem, akkor erosen kamuszagu.
2020. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Jesszus
2020. dec. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Ismerek több ilyen lányt is. Ilyen közösség is van. Segítettem is, engem nézőként vonz. Elnézést, de nincs privát, erősen bizalmatlan vagyok.


F, 39, dom

2020. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%
Több csajt is ismertem aki a nyalatásig eljutott legalább.De ezt nehezen vallják be a lanyok.Van itt olyan csajszi aki nem kamu és izgatja vagy tapasztalt már kutyával valamit?
2020. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
megvan a varázsa mert tabu.Amelyik lany kiprobalta az szerintem tudja.De ahogy látom nem igazan merik felvallani.Kár
2020. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Jah biztos sokan probaltak mar ha eleve a nepesseg 70%-a panelpatkany lol
2021. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%
ha van is nem fog róla beszélni.vagy ha megis van ilyen csajszi örülnék ha irna:)
2021. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
93%
van,de szerintem sose vallaná be
2021. márc. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!