Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most (2020 december), hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Digitmoo kérdése:

Most (2020 december), hol vannak Budapesten a leges leg olcsóbb prostituáltak? KB mi az ár?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Mi szépet szeretnél össze szedni a betegségek közül?
2020. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Úgy bírom amúgy ezeket a válaszokat. Kérdeznek valakit és már jön az okosságaival, még csak véletlenül sem a kérdésre válaszolna. Én még csak rosszlányokról voltam prostival az 25-35 ezer között mozog. Mármint amelyik normálisan is néz ki. De persze ez függ attól is, hogy te mész, vagy ő jön. Ettől csak azok olcsóbbak, akik kint állnak, vagy akik aluljárókban találnak meg. Azokat már 5-10 ezertől megkapod egy menetre valahol egy kapualjban, vagy egy bokor mögött. Nem fogok hazudni, több is jött már oda hozzám, aki még rendesen jól is nézett ki és be is vállaltam volna őket, ha lett volna nálam gumi.
2020. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik nagyon drága. Nem olcsó mulatság a kovidot összeszedni tőlük.
2020. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
2. És az szernted a kérdésre válaszolni, hogy milyen válaszokat bírsz? Senkit nem érdekel. Az sem érdekel senkit, mit gondlsz azokról, akik nem a kérdésre válaszolnak.
2020. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
2-es vagyok és én szerintem adtam választ. Mit okoskodsz?
2020. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!