Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen nyilvános helyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nyilvános helyen maszturbáltatok már?

Figyelt kérdés
Nemmel együtt légyszi :D
2020. nov. 29. 02:16
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Én cibálom mindenütt, nem bírni a krinolinnal. 🤷‍♂️😀
2020. nov. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Busz, mozi, welness, taxi, park, stb. /L
2020. nov. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Suliban 16 évesen,20/l
2020. nov. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Céges hétvégi rendezvényen, moziban, nyaralóhelyen tóparton, munkahelyi mosdóban, az erkélyemen....

37N

2020. nov. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából csak két ilyen eset volt, szexelni viszont jó pár helyen szexeltem már.


Egyszer még gimiben valamiért a teremben maradtam egyedül aludni. Aztán felébredtem a szokásos tini állapottal, állt a farkam. A teremben volt egy fal, ahova ki voltak rakva képek az osztályba járókról. Hát, elég sok jó csaj járt az osztályomba és az egyikükbe még szerelmes is voltam, szóval...


A másik egy vizsga után volt. Alig aludtam előtte, teljesen offon voltam. Aztán, végül sikerült. Mentem haza busszal. Beültem a leghátsó helyre. Nagyon kimerült voltam, de feldobott. Alig voltak a buszon és keresztben elém beült egy csaj, aki teljesen az esetem volt. Gáz, nem gáz, de kivertem.


28 F

2020. nov. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Wellness, strand zuhanyzo, erdo
2020. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-Erdő

-Iskola udvara

-Tanórán a padban, maxig behúzott székkel, miközben magyarázott a tanárnő

-Tópart

-Vadászles

-Házibuli erkély

F

2020. nov. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Suli wc. L
2020. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!