Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a szerelem és a jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a szerelem és a jó szex mennyire van összefüggésben nálatok?

Figyelt kérdés
Volt már olyan hogy nagy volt a szerelem, de a szex már kevésbé, vagy hogy nyoma sem volt szerelemnek a szex mégis egetrengető volt? Ha igen mi ennek az oka? Ilyen esetben hogyan lehet jobb az érzelmek nélküli szex?

2020. nov. 28. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem volt olyan hogy szerelmes vagyok emiatt minden szex egetrengető, vagy ha nem akkor borzalmas. Emberek vagyunk, mindenkinek van ilyen olyan rosszabb jobb napja, ez kihatással van a szexre is szerintem. Volt hogy szerelmes voltam és egyik alkalommal hihetetlenül jó volt, tlejesen egymásra hangolódtunk midnen ami kell, másik alkalommal meg elment de semmi extra.
2020. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Volt sok szexkapcsolatom iszonyat jo szexszel, semmi szerelemmel L
2020. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Volt sima szexkapcsolatom, de a szerelem miatt sokkal "maradandóbb" maradt vagy nem is tudom hogy fogalmazzam. Pl a szexkapcsolatomra úgy tekintek vissza, hogy jó volt, míg a szüzességem elvesztésére (ami komoly kapcsolatba volt) csak jó érzéssel, érzelemdúsabban tudok visszagondolni.
2020. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Én nemrég kaptam ajánlatot szexkapcsolatra egy számomra vonzó baráttól, de nem tudom megéri-e belemenni mert eddig csak a komoly kapcsolatok híve voltam, és félek tönkremenne a barátságunk. Kapcsolatot pedig nem szeretnék vele mert nem érzek iránta semmit a fizikai vonzalmon kívül. Nálad a szerelem hiánya miatt nem lett komoly a dolog vagy nem akartál kapcsolatot akkoriban? Nem ment tönkre később a barátságotok?
2020. dec. 4. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat volt olyan nagy szerelmem, hogy erzelmileg minden nap kicsit belehaltam annyira szerettem! Viszont a szex borzalmas volt 5perces menetekkel, kokadozo ferfiassaggal, előjáték teljes hiányával es csak a sajat kieleguleset kergette, meg se probalkozott nyalni, vagy csiklot izgatni. :(
2020. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező,

Ha nem vagy benne biztos ne menj bele. Nálunk ez barátságnak indult, ez lett a vége. De mikor lett párom megszakadt a kapcsolat vele, mert egy ilyen baráti múlt és a párom nem eggyeztethető össze. Szóval erre keress egy olyat akit "kihasználhatsz", mert nem fog hiányozni. De egy jól működő barátságot eszedbe ne jusson megkockáztatni ezzel. Annyit egy orgazmus sem ér.

2020. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Értem, köszönöm a válaszod. Eddig összességében megosztó tanácsokat kaptam a barátnőimtől. Az egyetlen dolog amin nem tudok kiigazodni a tanácsoddal kapcsolatban hogy miért kellene megszakítanom vele a kapcsolatot ha esetleg később lesz párom. Ha nem fekszem le vele a vonzalom szerintem akkor is megmaradhat a jövőben ha lesz barátom. Mással jelenleg nem tudnék szexkapcsokatot elképzelni rajta kívül, benne megbízom, és fizikailag is tetszik. Lehet nem kellene belemennem, de már hiányzik a szex. Még majd gondolkodom rajta.
2020. dec. 4. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert te fordítva elviselnéd hogy a pasid azzal a csajjal beszélget, találkozgat akivel elötte dugó pajtik voltak? 😁 Picit se zavarna, nem lenne benned kétely stb.?
2020. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Vonzalom mindkét esetben lehet más iránt, ha volt szex ha nem. A bizalom pedig szerintem alap dolog, de igazad van nem éri meg kockáztatni.
2020. dec. 4. 18:21
 10/10 A kérdező kommentje:
#6 Mégegyszer köszönöm a tanácsod Erika Samara. Egy magamfajta tízenéves lánynak elkel egy hozzád hasonló tapasztalt nő segítsége. ;D
2020. dec. 5. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!