Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csilis lesz a péniszem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csilis lesz a péniszem, azon kívül hogy fáj mi lesz?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a kérdést mert kötöttem egy csajjal egy erotikus fogadást, nem is maga a fogadás a lényeg hanem, hogyha veszítek 10 percig csili szósszal keni be a péniszem és a zacskom, igen tudom nagyon rossz fogadás és nem kéne veszíteni, de ilyen téren nem hátrálhatok meg, sokat nyernék ;) és maga a verseny is nagyon jó :D. Arra már rajöttem, hogy nem szabad frissenborotvált ágyékkal mert akkor tuti meghalok. Elég magabiztos voltam fogadásnál és amúgy is sok esélyem van nyerni, de ha mégse egy házi készítésű csili szósz okozhat nagy problémát ami 1-2 napon belül nem gyógyul? Erre a kérdésre várok választ vagy ötletekre, hogy nem fájna annyira vagy egyáltalán 10 perc alatt elkezd csípni?? Okoskodók nem érdekelnek a felesleges véleményt tartsák meg maguknak, válaszokat várok meg tippeket. Előre is köszönöm :) .

2020. nov. 27. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól kipirosodik, és meg fogsz őrülni annyira fog csípni, még akkor is mikor pisilsz.

Nem 10 perc, 1 perc után véged lesz annyira fog csípni.

2020. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz azon kívül hogy összesz.rod-pisiled magad és még több óra múlva is csillagokat látsz. A csili hatóanyaga a kapszaicin az idegvégződéseket stimulálja. Olvass utána mivel lehet eltávolítani (segítek: vízben csak nagyon korlátozottan oldódik) mert nem lesz túl kellemes.

Elég hülye egy fogadás... de remélem legalább olyan dolgot kértél nyertesség esetén ami neked is jó :D

2020. nov. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1: - mikor erőspaprikát vágtam, a kezem utánna 3napig égett, és csak úgy tudtam aludni hogy a kezeim az ágyról jeges vizes tálba lógtak.


Ez a te esetedben nehéz lesz megvalósítani xD


2:- nagymamám mindig azt mondta ha megégetem a kezem, kenjem be tejföllel aztán kössem be.. Egy párszor már meg mentett. :)


Szintén a te esetedben más a helyzet, ugyanis (reméljük) nem lesz égési sérülésed.

De azért a tejföl hűsít :)

2020. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Kisérletezz! Egy kis részét kend be magadnak otthon, aztán kiderül. Ha ügyes vagy elötte vékonyan bekenheted valami semleges krémmel, ami nem feltünő, hátha az is segít valamit. Semmi esetre se menj oda felkészületlenül!
2020. nov. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kapszaicin vízben nem oldódik, csak zsírban, azt viszont nehéz letörölni. A tej jó megoldás, mert az emulgeált tejzsír kötődik a kapszaicinhez, mégis lemosható. A zacskódat is kegyetlenül égetné, meg a hajlatot mellette, de az igazi dráma a makkod lenne, amin nincs bőr, csak nyálkahártya.

Szerintem az egyetlen védekezés a lidokain, megelőzve a csilit. A gyógyszertári lidokain spray alkoholos oldat, az első spricc a makkodon pár másodpercig égetni fog, de azután már semmit sem fogsz érezni. Talán elég jó megoldás lehet, ha a paprikázás előtt aranyér kenőccsel kened be az egész felületet, abban is van lidokain.

De a legfőbb tanácsom az, hogy ne játszd a macsót, mondd meg a csajnak, hogy ne csinálja, embertelen kínzás. Gondolom, amit te nyernél, az neki nem fájna, de ha megalázó, akkor te is engedd el a végrehajtást...

2020. nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem tenném.
2020. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett veled kisgyerek?
2021. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mantis religiosa ***** válasza:
Sosem tudjuk meg.,.
2021. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!