Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen arányban vannak Boszniá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen arányban vannak Boszniában jóképű férfiak? Milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem igazán lehet általánosítani, de azért meghallgatnám, ha volt már valakinek kalandja bosnyák pasival:)

2020. nov. 21. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Koszos kecskebaszó mind..
2020. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon jók az ágyban..Vadak szenvedélyesek..
2020. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Jajjj!

Ilyen az amikor a kislányokat otthon hagyják a szülők azt elmennek bevásárolni, azok meg rászabadulnak a netre és megtalálják ezt az oldalt.

2020. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es neked van személyes tapasztalatod?


3-as, 25 éves vagyok. Gondolom meztelen nőt csak a monitorodon látsz.

2020. nov. 21. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Naaaa sicccc!
2020. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Milyen arányban vannak Magyarországon jóképű férfiak? És milyenek az ágyban?

Gobdolom magyar vagy. Tudsz erre válaszolni? Nem. Merthogy mindenkinek más ami tetszik. És minden embernek mástól lesz valaki jó az ágyban. Gobdolom te se szexeltél az összes magyar férfival hogy kiderítsd milyen arányban jók az ágyban. Egyszerűen értelmetlen kérdés ez.

2020. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Férfi és Bosznia, nem kell mindig b@sznia.
2020. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt már boszniai partnerem (én vajdasági magyar vagyok), jó volt vele a szex, de semmi egyebet nem tudnék elmondani a magyarokhoz képest, nem is lehet ennyi alapján általánosítani.
2021. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ritka buta vagy kérdező !!
2021. jan. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!