Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan készültök, ha előre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készültök, ha előre tudvalevő, hogy szex lesz a nap folyamán?

Figyelt kérdés

Hetero fiúk, lányok válaszát várom. Én lány vagyok.


Csak normális, építő, segítőkész válaszokat kérek!


2020. nov. 20. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem végzek aznap onkielegetitest.
2020. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem eszem aznap hagymás ételt vagy kecskesajtos burgert.

Aznap nem verem ki.

2020. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Fiúk! Jóóó sok ananászt egyetek előtte, kellemesebb ízű a sperma tőle. Ezer köszi! :)
2020. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell ezt túlbonyolítani. Alapvető higiéniás dolgokra kell figyelni, és a hangulat fokozásához be kell vetni valami italt, finom kaját, esetleg halk zene a háttérben, és dumálni kell. Én pld

elmondanám, hogy egész nap erre a pillanatra vártam. A pillanatra hogy forró csókokkal borítsam teste minden porcikáját, hogy feszes melleit a markomban érezzem, hogy letépjem a bugyiját, hogy milyen pózban fogom bevágni neki, és ezt alátámasztandó a kezébe teszem a farkam... majd utána...

Na, az van hogy hagyd a készülődést a francba! Legyél spontán! Legyen kaja, az italt és a gumit viszem. :D

2020. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Az már régen rossz ha készülni kell...
2020. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megborotválkozom.
2020. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!