Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk titeket röhögtek már ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket röhögtek már ki lányok, hogy kicsi a péniszetek?Vagy lányok ti röhögtetek már ki fiút hogy kicsi volt a pénisze?

Figyelt kérdés

Hogyha kiröhögtek/vagy kiröhögtétek akkor hány centi lehetet neki kb?


Nekem sajnos 16,3 centis, de nagyon kicsinek látom.


2020. nov. 19. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

aki kirohog valakit mert kisebb neki az szegyelje magat

ez ugyanolyan body shamingnek szamit mint ha valakit az alakjaert csufolnanak.

2020. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Röhögd ki magad.

Nem értelek, majd megkérded a csajodat szex előtt, mit válaszolt gyíkhun erre a kérdésre?

Úgysem tudsz változtatni rajta, akkor meg nem tök mindegy?

Egyébként már napok óta ezt kérdezgeted más-nmás formában, és mindig azt a választ kapod, hogy a 16 centi átlag fölötti.


Igazából azt nemértem, hogy most büszkélkedni akarsz vagy tényleg ennyire hülye vagy?

2020. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Te röhögtél már ki lányt, mert kicsi volt a melle? Neked csak a nagymellű lányok kellenek? Csak a csaj melle a lényeg? Mindkét nemnél van méretbeli aggódás. Nem vagy kicsi, átlagos a méreted. Fogadd el magad.
2020. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2# most regisztráltam akkor hogy írtam volna eddig ki?
2020. nov. 19. 16:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose röhögtem ki férfit emiatt. Szerintem ha bárki ezt tenné, az nem lenne tisztába a saját értékeivel, mert mindenkin van valami kis tökéletlenség, amibe bele lehet kötni.
2020. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem volt ilyen sosem. Mivel nem kicsi

De ne aggódj a tiéd sem az. Én jobban örülnék lehet egy alkotásnak mint a tiéd. Túl nagy S néha gond van vele

2020. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos klassz. 😊
2020. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Volt. De nem csak a pénisze miatt. Játszotta a nagymenőt,hogy neki mekkora van meg,hogy bármeddig bírja stb. Amikor elővette mem nevettem. Aztán húztam rajta kettőt és elélvezett. Na ekkor nevettem. Ha nem játszotta volna előtte az eszét akkor nem nevettem volna ki.
2020. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
Most jöttem rá, hogy miért vihognak egész nap a lányok.
2020. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Az én 18x5-ös méretemet még sosem nevették ki!
2020. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!