Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek velem volt a baj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem volt a baj, vagy csak nem épp egy érett partnerem volt anno?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, lassan két éve, 22 éves volt. Ez az egész szexuális dolog nem ment közöttünk, mármint a vágy megvolt benne, nem csak én felém, más lányok felé is, ez volt a szakításunk oka.

Ami zavart mindig, az az volt, hogy ő pl nem vett óvszert soha, vagy hogy mondjam, nem is csak az, hogy nem vett, hanem nem tartotta fontosnak a védekezést, inkább így fogalmaznék, de talán nem is volt szükség rá, mert nem jutottunk el a végéig soha. Tudom, hogy másképp is teherbe lehet esni, megszakításos meg előváladék, stb, nem erre szeretnék kitérni. Soha nem vetkőztünk le. Én akartam, mert az a normális, de ő soha. Mindig én kezdeményeztem, ha én nem teszem, ő nem is akarja. És itt nem arról van szó, hogy mással lefeküdt, mert soha nem ment sehova, elég unalmas fiú volt. Ha én mentem, és orális szex volt, azért is könyörögni kellett kb, amit nem is értek, vagy soha nem akarta, hogy végigcsináljam. Ha valaki arra térne ki, hogy biztos nem néztem ki jól, stb, akkor ezt hagyjuk, tényleg ezeket szeretném így középpontba helyezni.

Utána nem jártam a sráccal, tehát nem mondtuk ki, hogy ez kapcsolat, de vele meg teljesen más volt. Ő akart mindent, kérte, mondta, ő irányított, tényleg aktív volt az egész, és nem három percig csináltuk. Aki érettebb vagy volt hasonló élménye, az segítsen rájönni. Bár már nem érint, de ez valamiért rányomta a bélyegét a további kapcsolataimra, valahogy mindig eszembe jut, és nem jövök rá mi miért volt.

Privát üzenetet NEM KÉREK, köszönöm:)



2020. nov. 18. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te hány éves vagy?

Egyébként új embereket ne büntess soha korábbi idióta miatt. :)

2020. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt veled semmi baj. Nagyon sokszor van olyan hogy az első partner bénasága, önzése mély nyomot hagy a fiatal lányokban. Frusztráltak maradnak, természetesnek veszik a szart, a rosszat. Ezért van a rengeteg olyan kérdés hogy miért nem tud elélvezni, vagy másnak is ilyen rossz e...

Az első alkalmon nagyon sok múlik. Illetve az első pár alkalmon.

2020. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok most, úgy jellemezném ezt az egészet, hogy egy semmilyen híg fos volt. És mást nem akarok büntetni emiatt, vagy másban rossz érzést kelteni, ha épp úgy adódna, de nem is tudom magam elengedni, és az van bennem, hogy 'na ez sem lesz jó'. Minden szexuális aktus így van meg, hogy rövid lesz, biztos egyoldalú, és nem is szívesen kezdek bele senkivel, mert tudom, hogy abban nincs semmi öröm. De közben-bár nem tapasztalatból-meg tudom, hogy de, az egy tök jó dolog.
2020. nov. 18. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Erről szólt a #2 es válaszom..
2020. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, közben láttam, bocsánat, csak míg leírtam, meg próbáltam megfogalmazni.. de valóban ugyanaz a kettő
2020. nov. 18. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Neked egy olyan tapasztalt érett partnerre van szükséged aki fel tudja oldani benned ezeket a rossz emlékeket és gátlásokat. Valószínűleg nem 20 on éves lesz...
2020. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi extra, csak aszexuális volt szegény. Ezért nem kell bántani, csak otthagyni a p.csába. Majd talál egy másik aszexet.
2020. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!