Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti szoktátok hagyni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szoktátok hagyni, hogy a pasitok kinyalja az ánuszotok?

Figyelt kérdés

Az enyém újabban nagyon rágerjedt erre, szoktunk plugot betenni popsimba ha szexelünk, azt mondja még jobban szorítom így a farkát, de valamiért azt, hogy ott nyalogasson, nekem kicsit undi, pláne hogy sokat csókolgat szex közben, nektek mi a vèleményetek?

Légyszi korral írjatok :)


23L



2020. nov. 16. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Szerencsére nem is akar ilyesmit.
2020. nov. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elöször nekem is fura volt. Csak nyalás közben tévedt oda a nyelve "véletlenül". Manapság már szinte várom is. Nagyon felizgat. Persze, előtte mindig alapos fürdés. Emiatt nem izgulok.
2020. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is csak fürdés utàn ha engedem, de valahogy mègis taszít :(


2,és ti análisan is szoktatok szexelni?

2020. nov. 16. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak ritkán
2020. nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Nem szoktunk análisan szexelni. Csak nyalja a fenekem. Meg néha az ujjával körözget ott. De be nem dugja.
2020. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!