Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az tényleg olyan nagy bűn ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg olyan nagy bűn ha huszonévesen a 16-17 éves lányok jönnek be szexuálisan?

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 22:56
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
63%
Nem az nekem is ők jönnek be 37 vagyok 😆😆
2020. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Hozzám be is jönnek. 😃 32F
2020. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem mindegy, hogy a 20-as éveid elején jársz, vagy 30-hoz közelítesz. Ha előbbi akkor működhet a dolog, ha utóbbi akkor a korkülönbségből lehetnek problémák, de ezt így nehéz megmondani hogy kinek mi a jó a szexben, nem bűn, természetes dolog hogy vonzódsz egy másik emberhez.
2020. nov. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Francokat. Nekem is azok jönnek be majdnem kétszer ennyi idősen! 😁
2020. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Jó kis, nedves, szűk, lüktető, meleg tini lyuk. Pattanásos popsi. 🙂
2020. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

önmagában semmiképp nem bűn. az embert csak azért lehet felelősségre vonni, amit cselekszik. azért nem, hogy mit tart vonzónak. (az ugyanis nem akarat kérdése)

amúgy meg testi fejlettséget tekintve a mai 16-17 éves lányok többsége gyakorlatilag érett, legtermékenyebb korszaka kapujában járó fiatal nő, ennek megfelelően tisztán testi vonzalmat tekintve sokaknak vonzók (még ha nem is korrekt ennek hatására bármit is cselekedni). viszont kb. ugyanez elmondható a húszas éveik elején járókrók is, szóval nem egészen értelek, kérdező.

2020. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
normális, nekem az idosebbek tapasztaltabbak, inek mi, mindenki másra gerjed.
2020. nov. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátom 26 én meg 18. Egy éve vagyunk együtt és nagyon jól működik a dolog. :)
2020. nov. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!