Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy már szimplán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy már szimplán nem érdekel? Elmúlt belőlem a szerelem, úgy, hogy nem is voltam még lánnyal?

Figyelt kérdés

Régen még zavart hogy nem érdeklem a lányokat, meg szerelmes is voltam, mára 23 évesen már nem érdekel a párkapcsolat, azt sem hogy érdeklem- e őket vagy sem. Volt az elmúlt pár napba pár olyan ,,női jel" ami alapján bisztosan merem állítani hogy bejöttem a lánynak. Jól is nézett ki, de én szimplán semlegesen beszélgettem vele, mint egy fiú haverral. Látszódott rajta hogy végig van sértődve, hogy ő 10/10-es csaj, és hogy a csudába nem kap egy ,,átlagos fiú" rá, mikor más átlagos fiú meg simán rá kap, vagy egy jóképű fiú. És hogy én miért nem?. Szóval ha most lenne egy hölgy akinek az érdeklődését felkeltem nem akarnék semmit tőle. A szex sem érdekel. Lényegében nem indít be, nem motivál, feleslegesnek érzem a kapcsolatot. Normális ez? Vagy depressziós vagyok? Kiégtem szerelmesnek lenni?


Ja mielőtt valaki azt írná hogy Meleg vagyok meg ilyenek, egyik se.


Voltatok ti is ilyen helyzetbe?


23F


2020. nov. 15. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Örülök neki, legalább több csaj jut nekem.
2020. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az embereknek vannak időszakai, mikor jobban érdeklődik e témák iránt. Én utoljára többet, mint barátságot egy lány iránt nagyjából másfél éve éreztem. A szex az néha hiányzik, de vannak helyette jelenleg más dolgok, amik elfoglalnak.

Baj, hogy most lelkileg ilyen "semleges" vagy? Az nem biztos, hogy baj, ha a többi feladatodat ellátod s az életet nem érzed feleslegesnek. Ha naponta fel tudsz kelni, a környezeted rendben van, ellátod a teendőidet, akkor valószínűleg nincs mitől félni.

25F

2020. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Depresszió az lehet, de akkor is, egy 10es csajt kihagyni, orbitális hiba, még akkor is, ha baj van veled. Nagyon meg fogod bánni.
2020. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Köszi, de a helyembe lennél teis igy éreznéd.



#2 Köszi szépen



#1 Örülök neki....

2020. nov. 15. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez abból adódhat hogy sokat csalódtál korábban. Valahogy legbelül magad sem hiszed hogy összejöhet a dolog, ezért állhatsz ennyire érdektelenül a dologhoz. El kellene magadban dönteni a változást, mert a későbbiekben ez akár káros is lehet. Libidó csökkenés, impotencia, vagy egyéb más.

Változz, lépj újra a játékba!

2020. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy sokat csalodtam (Tényleg sokat) és ez okozza nekem a letardikus állapotba.
2020. nov. 15. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint írtam volt , ez hosszabb távon káros hatással lehet rád. Kellene neked pár randi, egy olyasvalaki lánnyal, aki hatással van rád. (lehetőleg nemcsak a külsejével...)
2020. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hosszútávon káros? Hogy érted?
2020. nov. 15. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy értem hogy végleg belefásulsz ebbe a dologba, nem kezdeményezel, nem mész a lehetőségek után, hagyod hogy a padlóra küldjön az elmúlt idők kudarca.

A szex hiánya nagyon kiütközik az emberen, az érzelmi reakciói is "furák"lesznek. Meg amúgy is... kell a nő! Nem csak a testi dolgok miatt.

Ha kiesel a körforgásból, egyre nehezebb lesz a társkeresés, mert a környezeted elkönyvel , mint a fura, a nőket leszaró fickónak. Ha volna is valaki akinek bejönnél, nem fog kezdeni veled a biztos visszautasítás lehetősége miatt.

Keresd meg a lányt, kérj bocsánatot tőle. Mondd el neki hogy érzelmileg nem álltál készen rá, egy korábbi csalódás miatt. Kamuzz bármit, csak szerezz esélyt nála. Na kb ennyi lenne.

2020. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!