Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha én úgy éreztem 16-17...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha én úgy éreztem 16-17 évesen hogy nekem korai lenne még a szex?

Figyelt kérdés
Foglalkoztatott már akkor is, de az hogy csináljam azt még korainak éreztem, meg persze lehetőségem sem lett volna rá.Így utólag, főleg hogy tudom hogy sokan ennyi idősen már sokat csinálták, sőt már évekkel korábban is akár, kicsit gáznak érzem magam. Bár szerintem nem teljesen normális ilyen fiatalon főleg úgy ha az nem komoly kapcsolatban történik.
2020. nov. 14. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az?

A te tested, lelked, te érzed neked mikor jön el az a pillanat.

Azért mert sok kis tini már próbálgatja a nemiszervét, neked még nem kell.

Akkor csináld, ha úgy érzed, és soha ne azt nézd, hogy a többi már 14 évesen a kukiba csücsül, vagy punciba járkál.

Amikor jól esik,és érett vagy rá mindenképpen, akkor csináld!

F

2020. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Azóta már elvesztetted?
2020. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? A te életed, a te döntésed. Van aki a nászéjszakáig tartogatja - az ő dolga, másnak nincs köze hozzá.
2020. nov. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz :)
2020. nov. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig is kiváncsi voltam erre, úgyhogy megkérlek, magyarázd már el légyszíves, mégis miért lenne korai 17 évesen a szex, és mondjuk 21 évesen nem? Mit kell ezen készúlni? A szabályokat már tudod, a tested érett. Akkor? Vagy ha ilyen lelki dolog kell neked, az egyáltalán nem az életkortól függ.
2020. nov. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz

Ne hagyd hogy bárki rád kényszerítse

Érezni fogod ha kész vagy rá

2020. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!