Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az evolúciós haszna annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az evolúciós haszna annak, hogy én a savanyú lábszagra izgulok fel?

Figyelt kérdés
Isten mégse ok nélkül áldott meg eme kifinomult ízléssel.
2020. nov. 13. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A haszna annyi, hogy a hülye emberek nem kellenek senkinek. Ha pedig nem tudsz szaporodni, a selejtes génjeidet sem tudod tovább örökíteni.
2020. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem volt vecsesi baratnod korabban? Talan csak nosztalgiazol :)))
2020. nov. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Kis hiba csúszott az evolúcióban amikor megszülettél, de javítani fogja magát - ahogy az #1-es írja nem fogod tudni továbbadni a génjeidet ha ilyen hülyének születtél.
2020. nov. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De hát én nem tettem semmi rosszat, csak szeretem a savanyú talp szagot. Miért bántotok? Isten is mondta, szeresd felebarátod!
2020. nov. 13. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Szeretnénk is ha nem tolnál napi 15x ismerkedős álkérdést az arcunkba olyan perverzióról ami másoknak finoman szólva is zavaró.
2020. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Az biztos nem hogy itt trollkodsz hetek óta...
2020. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Semmi. Léteznek evolúciós zsákutcák is.
2020. nov. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Ez nem normális. Az ember azért undorodik a bűztől mert ez az undor távol tartotta őt minden szerves mocsoktól és megóvta a szervezetét a fertőzésektől.


Te nem működsz normálisan. Ez lehet javítható és nem javítható is. Az evolúciót te konkrétan nem érdekled, főleg ha selejtes vagy. Egy egyed nem számít hacsak nem birtokol életképes és vagy előnyt adó mutációt.

2020. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Te meg mindeg itt szagolgatsz Te szerencsetlen ... Nem unod meg ?
2020. nov. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
2020. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!