Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat sok fiút az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat sok fiút az, ha egy lánynak büdös a lába?

Figyelt kérdés
Nekem pl nagyon büdös, főleg edzés után. De alapjáraton is büdös, ha nincs rajtam zokni, akkor is, hiába mosom.

2020. nov. 12. 23:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi beteg allatot egyhelyen !!
2020. nov. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Egy hülye írja ki azt a sok kérdést,de szerintem te sem vagy lány. Egy lány egyszerűen nem beszél ilyesmiről,hozzáteszem,én még nem éreztem lányon büdös lábat.
2020. nov. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%

AZ, hogy valaki itt fellő 100 ilyen jellegű kérdést, még nem jelenti azt, hogy sok férfinak ez bejön.

Ha a nő domináns, és benne lenne és/vagy szereti a lábfétist, akkor simán alkalmazhatja ezt is egy férfi gyötrése felett, ami viszont egy behódoló férfinak tetszene. Innen nézve tehát inkább nekik tetszik ez a terület.

2020. nov. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%

Én lábfétises vagyok, engem izgat, DE! elég sok kritériumnak kell megfelelnie a lánynak, mert különben hányinger kerülget. Az hogy alapból büdös az már rég rossz...

Bármennyire is beteges szivesen végig nyalogatnám, úgy gondolom rosszabb fétisek is vannak. Ez nem olyan dolog, ami szerintem elfogadhatatlan lenne másik részről. Neki se fájdalma, se kára nem származik belőle. Hogy most hány embert izgat azt nem tudom, nem emlegettem még senkinek, ahogyan mások se nekem. Úgy gondolom ez már csak rám és max páromra tartozik. Kérdést se írtam ki ezzel kapcsolatban, miért tettem volna?

Függ amúgy a lány alakjától, ápoltságától, lábától (utóbbi 2 összefügg valamennyire), illetve még arcától, sőt bőrétől is. Mondhatni csak annál játszik aki tetszik. Ezenkívül nem mindegy hogyan és miért büdös a láb, illetve mennyire. Nehéz leírni, definiálni pontosan mi hogyan, kinél így nem is fogom részletezni.

Fura, mert alapjáraton én eléggé finnyás vagyok, még más után sem iszok, viszont aki tetszik ott teljes fordulatot vesz nálam a dolog és undorlat átmegy izgalommá. Lányok terén pedig eléggé válogatós vagyok sajnos. Szóval nagyon mást se csinálnék egy olyan lánnyal, aki nem tetszik.

Én ezt a "tulajdonságod", ha valóban lány vagy, pozitívumnak semmiképp se venném, max hátrányod származik belőle. Sok a láb fétises ugyan, de ki mire és hogyan izgul az már más kérdés, szűkül igencsak a tartomány. Egy orvost viszont meglátogatnék, ha fogad most

2020. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezen az oldalon mindig valami újat tanulhat az ember :DDDD
2020. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!