Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan fantasztikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fantasztikus érzés eldurranni egy nőben?

Figyelt kérdés

Sosem kellett gumit húznom, szerencsés voltam eddig, mert tabiztak a barátnőim. Tudom, hogy nem tesz jót a hormonoknak, testnek, de ők akarták. Én fizettem nekik bele mindig.

A lényeg, hogy már megszoktam, hogy hüvelybe durrantok és őszintén, amúgy is utálom a gumit, lankadok tőle. Mennyi az esély, hogy ismét olyan nőbe botlok, akit telespriccelhetek, mert leírhatatlan érzés. 🤪


2020. nov. 8. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Szia

Igen ez így van hidd el ha a csajok mielőtt elélveznének kivennéd és kézzel kellene maguknak befejezni lenne sértődés meg szájhúzás bőven

Sajnos elég sokan férfiként ezt éljük át

Eddigi párjaim közül mindenki szedett csak figyelnem kellett mert volt hogy "elfelejtették"

A mostaninak meg nincs tb és miután elent dolgozni utána tudumk csak feliratni de már alig várom

2020. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés nem függ össze mit amit leírtál. Kérdezed aztán leírod milyen. Hol a kérdés?
2020. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérsz egy sört? 😃
2020. nov. 8. 23:52
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Te most frenkizni akarsz, társkeresős álkérdést kiírni vagy mi? Mert a kérdésednek köze nincs a kísérő szöveghez.

Te írtad már volt x barátnőd (mondjuk a stílusod alapján ezt vitatnám, de mind1), na akkor csak tudod velük hol és hogyan ismerkedtél meg nem?

2020. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Rengeteg csaj szed tablettát, de olyat is simán találni, akit felizgat, hogy védekezés nélkül szexel.
2020. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Azért reméljük az orvost is gyakran látogatod.
2020. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel sem fantasztikusabb, mint egy jó masztitól. Ugyanaz a végeredmény.
2020. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!