Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miben más a latexmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben más a latexmentes óvszer a latextől?

Figyelt kérdés
Más érzés?
2020. nov. 6. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik latexből készül, a másik nem.
2020. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Drágább és nem tartalmaz latexet :) ja, amúgy azért gyártják mert van akinek latexallergiája van, nem mindenki nyálkahártyája bírja, irritációt tud sokaknál okozni. Ha nálatok ez nem áll fent akkor felesleges azt venni, jó a sima óvszer is.
2020. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Sokkal jobb az anyaga, sokkal jobban érzed a másikat benne. Én a latex allergia miatt próbáltam ki és szerintem ég és föld a kettő. Sokkal természetesebb hatása van és nincs büdös gumi szaga! Nekem ez is nagyon pozitív (pl ha a pasi leveszi a gumit és orálozok akkor a farkán marad a gumi szag és nekem az elég lehangoló volt mindig)

Szóval én azt mondom, ha nem vagy allergiás, akkor is megér egy próbát:) árban nincs nagy különbség (szerintem kb ugyanannyiba kerül). Én a Lifestyles SKYN-t próbáltam, van belőle extra vékony is, nekem az a top top top. Mindig gyűlöltem az óvszert, de ezzel teljesen megbarátkoztam:)

N

2020. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 köszi. ilyesmire gondoltam. akkor megér egy próbát :D
2020. nov. 7. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!