Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szex előtt van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szex előtt van, hogy ráparáztok arra hogy elég lesz-e a pénisz méret a nőnek, vagy mikor meglátja mit fog szólni kinevethet stb? Ha nem elég nagy akkor el is hajthat?

Figyelt kérdés

Ilyen megtörténhetett már hogy valaki elővette a peniszet de a hölgy kicsinyelte kinevette és ezzel leállította a folyamatot és elküldte az illetőt, vagy csak azért is szexelt vele mindegy egynek elmegy..


Vagy már egy kialakuló pár lesztek pár randi eltelik és az első szednek.



2020. nov. 6. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
16 centivel ezen nem problémázok, bár volt, akinek ez is kicsi volt. Inkább a teljesítmény miatt parázok állandóan: álljon rendesen, ne élvezzek el nagyon hamar, tudjam kielégíteni a csajt, stb.
2020. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Alkalmiban hagytam màr ott pasit a mèrete miatt. Annyira picike volt hogy nem éreztem volna semmit. Szerinte jó ha volt 10-12.

Alkalmiban élvezni akarom a szexet, nem a másik öröme a fontos.

2020. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2

Ok, letolta a gatyát, miután jól felhúztad, és azt mondtad neki, hogy bocs, most inkább mégis hazamegyek? Ez ultragáz.

2020. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen a tündérmesékben van. Alkalmi vagy nem alkalmi a nők a férfit kívánják meg nem az egy db nettó péniszt. Akkora van amekkora, megvárják azért mit varázsolsz / bénázol vele tökmindegy a mérete. Ha jó voltál akkor lesz legközelebb ha nem akkor meg nem.
2020. nov. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó értem köszi. Tehát semmi baj nem történhet.
2020. nov. 6. 23:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 15-tel gazdálkodom, de én is amiatt izgulok inkább, hogy álljon rendesen.
2020. nov. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!