Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány nőt varrtál le októberben? 😀

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nőt varrtál le októberben? 😀

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 14:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Három kabátot, két nadrágot és egy szoknyát :) Ja mármint szex... nem "levarrni" szoktam a partnereimet, hanem együtt lenni velük.

Ide kívánkozó kis okosság - hátha tanultok belőle valamit.

Az egyik évben direkt ráúsztam a strigulákra. Biz' k.va büszke voltam magamra hogy 17 nővel voltam együtt. Az egyik haveromnak hencegtem vele mekkora császár vagyok, mert 17 nővel egy év alatt. Az meg visszakérdezett: okés és hányszor dugtam abban az évben. Hááááát… mivel a többsége alkalmi volt, így kb. 50-60x. A haveromnak "csak" egy nője volt, akivel szerették egymást, együtt laktak és majd' mindennap csinálták és még csinos is volt a párja (nem úgy mint nekem a partnereim egy része - hiába na a mennyiségnek a minőség az ára). Azaz alsó hangon is legalább 300x dugott abban az évben. Szóval ki a nagyobb császár? Aki megdugott 17 nőt de 50-60x dugott egy év alatt (s nem is volt mind túl helyeske), vagy az aki 300x de egy jó nővel?

2020. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egyik sem a Császár definíciója, kedves utolsó...
2020. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
#12-es nocsak akkor szerinted ki? Kíváncsi vagyok a véleményedre :)
2020. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2020. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyet sem, de nem is szoktam őket "levarrni". Szeretkezni szoktam velük.
2020. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
4 éve nullát LOL
2020. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Egyet, de őt jó sokszor.
2020. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!