Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennire vigyazzak elso szexnel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennire vigyazzak elso szexnel a csajomra?

Figyelt kérdés
Szoval o szuz de ne nem viszont meg en sem voltam szuz lannyal szoval erdekelne, hogy tudtok e adni tanacsot tapasztalatbol meritve! Nem akarom hogy fajjon neki se azt hogy kellemetlen legyen!

2020. nov. 2. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hosszú előjáték kell

teljes nyugi kényelmesen egy ágyban ne pedig egy kocsiban elbújva, vagy egy buliban részegen, ha lehet

az első alkalom eléggé meghatározó lesz neki,

legyél tüerelmes és finom vele, meghálálja majd szeretni fogja veled ha jó vagy hozzá :)

2020. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy egy nagyon érdekes kérdés, sok múlik a lányon is, de mivel szűz, ezért ő se igazán tudja mit akar.

Nekem az elsőm mondjuk egy éjszakás lett végül, normál előjátékkal, de magából a szexből körülbelül semmit se éreztem és nagyon untatott. Később rájöttem, hogy azért mert a vadulást szeretem.


Úgyhogy azt tudom ajánlani, kezdd óvatosan, aztán utána hallgass arra, amit ő szeretne.

2020. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy mint amikor nem lesz már szűz - MINDIG maximálisan figyelj a partneredre, kövesd a reakcióit, figyeld a visszajelzéseit, hangolódj rá. Ha így teszel jó lesz neki a szex és lehet örökre magadhoz láncolod.
2020. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Türelem , figyelem

Hosszú előjáték, nyugodt környezet, barmikor allj le, ha keri, ne eroltess semmit, allj mellette, ne hibaztasd ha nem bir valamit, vagy nem tudja mi a jo neki

2020. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!