Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők tágulnak az évek folyamá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tágulnak az évek folyamán, ha sokszor hatoltak be nagy mérettel?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy egy nőnek 20 évesen még jó az átlagos vagy átlagnál valamivel kisebb méret, aztán az évek során sokakkal volt együtt, vagy egyvalakivel volt sokat akinek nagy van (legyen mondjuk 20cm-s), és ugyanannak a nőnek 27 évesen már túl kicsi lesz ugyanaz a valamivel átlagon aluli méret (legyen pl 13cm), és nem érzi eléggé azt, amekkora pl 20 éves korában még jó volt?

2020. nov. 2. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
A sok használattól hordósra kopnak és furatni kell😆
2020. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem. A hüvely amennyire izmos annyira rugalmas is.

Volt egy nagyobb partnerem pár éven át. Szakítottunk.

Később lett egy kissebb akinek véleménye szerint néha kifejezetten szűk vagyok pedig idő közben szültem is.

2020. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, egy szűz általában elég szűk, még egy átlagos is nagy neki és fáj, ehhez képest a jártasabbaknak már nincs ilyen gondjuk. Ez is tágulás, nem?
2020. nov. 2. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem tágulás csak az évek során megtanulja magát egyre jobban elengedni. Egy szűz lány sokszor tele van komplexusokkal, félelmekkel hogy fáj, gátlásokkal ezért tudat alatt összeszorítja illetve nem engedi el magát. Fizikailag semmit sem tágul. Egy nagyméretű partnerre egy átlagosra "visszaváltva" ugyanúgy fogják élvezni a szexet mert nem a méreten múlik a gyönyör foka.
2020. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nők a partnerükhöz tágulnak 1-1 alkalomra, sőt vannak fizikai határok is, ami már fájdalmat, sérülést okoz. Nem lehet őket ahogy te gondolod kitágítani.
2020. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat az enyem ugyanolyan szuk, mint harminc eve, nem szeretem a nagy meretet most sem. Viszont azonnal be vagyok gerjedve, es a behatolas egybol megy.
2020. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!