Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csábítsam el ezt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam el ezt az elérhetetlen srácot?

Figyelt kérdés
4éve ismerjük egymást,régen többet akartam tőle,komolyan ismerkedni,de csak hülyített és visszautasított én meg letettem róla. 2évig nem is találkoztunk,most márciustól egy cégnél dolgozunk és ő kezdett el kezdeményezni,flörtölni,dicsérgetni.Nyáron randiztunk is,csók is volt,de mire komolyabbra fordult volna a dolog lelépett! Azóta folyamatosan keres,dicsér,flörtöl,talik is megvannak beszélve,de azóta mindig kifogásokkal lemondja. Nem értem,hogy ha úgy viselkedik velem,hogy bejövök neki,miért ilyen mégis? Miért játszik velem? Öntelt,beképzelt és komolytalan,de helyes. Az izgat benne,hogy elérhetetlen. Csak egyszer akarok vele lefeküdni,de nemtudom hogy szerezzem meg? Azt hiszi,hogy belészeretnék és szerinte ezért nemjó ha talizunk. De ilyen emberbe nem szeretnék bele,régen másképp láttam..ha úgy viselkedek vele,hogy nem érdekel és kicsit elérhetetlen lennék az jó megoldás? Férfiak nektek mivel lehet jobban felkelteni a vadászösztönt? Hogy szerezzem meg? 23/L 29/F
2020. nov. 1. 22:09
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
67%
Bennem a vérszagtól indul be az említett vadàszösztön.
2020. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak "törleszt" amiért lepattintottad és maradt benne tüske, lehet csak azért mert amúgy is lő minden vadra ami mozog és amelyiket könnyebb prédának gondolja oda megy, lehet csak d.gni akar, meg vagy kismillió egyéb oka lehet. Nem vagyunk gondolatolvasók úgyhogy lövésünk sincs mi jár egy másik ember fejében.

Ha akarsz tőle valamit akkor fogadd a közeledését, adj visszajelzéseket hogy bejön neked és tegyél olyan kétértelmű "magaslabdákat" amiket illik lecsapni. Ld. ha legközelebb randira hív akkor ne kv-zni menj vele hanem egyértelműen mond neki hogy inkább menjen fel hozzád.

2020. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!