Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szex egy kolléganővel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex egy kolléganővel? Hogy kéne rávegyem?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, aki nemrég szakított a pasijával, és most szabad préda. Nem titok, hogy nagyon szeret dugni a csaj. Én pedig nagyon kanos vagyok. Szerintem mindketten csak jól jönnénk ki a dologból, ha összejárnánk dugni, vagy legalább orál szex lenne. Csak az a baj, hogy nem feltétlenül vagyok az esete. Vajon ha simán felhoznám neki a témát, mit szólna? 25 évesek vagyunk mindketten.

2020. okt. 31. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kicsit csomagold be! Még a forróvérűbb nők sem szeretik, ha rögtön nevén nevezed a dolgot.
2020. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó viszonyban vagyunk, mint barátok és munkatársak, néha viccelődünk is ilyen témákkal, csak nem tudom hogy kéne komolyra fordítani. Tovább nehezíti a dolgot, hogy szerintem egy másik kollégámra pályázik.
2020. okt. 31. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy szeret dugni, nem feltétlen következik, hogy fűvel-fával megteszi.

Én is szeretek dugni, de ha valaki nem az esetem, akkor vele nyilvánvalóan nem fogok elmenni. Szerencsére megtehetem, hogy válogatok.

2020. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szeret dugni, nem jelenti azt hogy mindegy neki kivel. (Csak mert írtad h nem vagyok valszeg az esete)
2020. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül az esetem nekem sem, de olyan kis pajkos, életrevaló csaj :/ Szar így dolgozni minden nap, hogy alig van más nő az életemben, nem tudok a munkára koncentrálni.
2020. okt. 31. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
5! " alig van más nő az életemben" Na mégis? 5....8?
2020. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap konkrétan megkérdeztem, lenne e kedve feljönni hozzám? Errefel azt mondta, tudja jól, hogy mit akarok, de most nincs kedve hozzá, jól elvan magával úgy. Szóval konkrétan lepattintott :)) De azért mondtam neki, hogy jó lenne ha segítene rajtam, mert nagyon rászorulnék. Errefel kacsintott, és azt mondta, hogy lehet róla szó a későbbiekben. Szóval most húzza az agyam :/
2020. nov. 3. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!