Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexelnétek házas férfival/nővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelnétek házas férfival/nővel?

Figyelt kérdés
Megtennétek ha lenne lehetőség és sosem derülne ki?
2020. okt. 25. 13:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Házasként sokkal szívesebben tartok fenn kapcsolatot másik házassal, mindketten tudjuk, mit várhatunk a másiktól és hogy miért fontos a diszkréció.

(F)

2020. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egyrészt nem vonzanak a gerinctelen férfiak, plusz a "nem derülne ki" nekem nem szempont, mert a saját lelkiismeretemmel fekszem és kelek, nem pedig az számít, hogy más mit gondol arról, amit csinálok, a saját lelkiismeretem meg azt mondja, hogy nem le legyek partner egy másik ember becsapásában.
2020. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
34%
Igen, volt rá példa nem is egyszer.
2020. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
Csak azzal szexelnék,mivel én is házas vagyok,így mindkettőnknek egyformán fontos lenne,a diszkréció!
2020. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
Igen és meg is tettem
2020. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
igen
2020. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha nem megy a házassága váljon el. Utána lehet szó a szexről. Addig nem érdekel mit mond (hiába mondja, hogy már válófélben van), nem fogok vele lefeküdni.


Ha pedig nincs gond a házasságával, csak épp egy hűtlen barom, akkor nem fogok beletehénkedni egy család életébe.

20/L

2020. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Igen, volt is már rá példa és jó élmény volt.

Nagyon jó nő volt, csak hat...

2020. okt. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%
Férfiból vagyok de mégsem tenném meg. Ha belegondolok, milyen lenne fordított esetben már rosszul érezném magam miatta. Lehet csak a lelkiismeretem, de nem nem rontanám mégjobban el mások házasságát. És igen ott ahol ahol meg lehet csalni a másikat ott már a kapcsolat is olyan...
2020. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék, hogyha még az adott nőnek/férfinak még gyereke is van és úgy teszik meg az mégundorítóbb.
2020. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!