Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorodok a saját spermámtól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodok a saját spermámtól, miért?

Figyelt kérdés

Naponta recskázok , ez a 9. évem, hogy naponta recsizek, elején rossz volt mert hánytam is majd alábbhagyott most megint előjött. Kijön egyből zsepibe megy , de utána nem elég a 2 perces kézmosás érzem azt a mogyorófa virág szagot. Majd ha alkoholos kézfertőtlenítővel is áttörlöm kezem akkor jó.


De a nemi szervemet sem szeretem már fogdosni, ha nem recskázok ideges leszek és elkezdek csajozni , az meg nem jó mert nincs személyiségem meg komolytalan vagyok és csak magamat alázom meg nők előtt az meg nem jó. Legszívesebben kivetetném a golyóim csak akkor meg még szánalmasabb hangom lenne meg asszem nem is engedik kivetetni csak úgy. Egy egyszerű vakbél műtétet sem lehet panasz nélkül megcsináltatni , fél évre rá meg panasszal ki is szedték..


2020. okt. 25. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Hát.. ha helyes vagy, én leszopnálak rendszeresen, és akkor nem kéne a farkadhoz nyúkálnod.

F

2020. okt. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Van itt homoszexuális kategória is, kedves első.


Kérdező, te meg ne a kezed szagolgasd recskázás után.

2020. okt. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Kövér vagyok. De azért kedves vagy, hogy felajánlod magad, biztos nincs semmi nemi bajod ha ilyen nehezen adod magad.



#2 , de érzem a szagát :(.

2020. okt. 25. 02:29
 4/4 anonim ***** válasza:
:DDD
2020. okt. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!