Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tuddtok valós sztorikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuddtok valós sztorikat tanár-diák kapcsolatokról?😘

Figyelt kérdés
Engem mindig izgatott milyen lenne a tanárnőmmel szexelni. Az USA-ban úgy tudom elég súlyosan büntetik az ilyesmit, de mi a helyzet idehaza?

2020. okt. 25. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem tuddok.
2020. okt. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

18 fölött nincs rá szablyozás. 14 és 18 éves kor között meg ha szabad akaratukból csinálják, és a tanár nem él vissza a hatalmával, akkor nem büntetendő. Szóval ez azért nem az USA (szerencsére).

Egyébként ettől függetlenül ez egy veszélyes játék, hiszen attól, hogy nem büntetendő, még az igazgató behívhatja a tanárt, és közölheti vele, hogy ezek után nagyon örülne neki, ha inkább az élet más területein próbálná kamatoztatni a ragyogó tehetségét.

2020. okt. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pályám kezdetén pár évig tanár voltam. Volt egy 16 éves lány, akivel az ideálisnál közelebbi kapcsolatot sikerült kialakítani. Szex nem volt, csak amolyan plátói kapcsolat, és nem ez volt az oka, hogy pályát váltottam.
2020. okt. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Egy volt evfolyamtarsamnak 17 evesen az egyik tanarral volt viszonya. A lány leerettsegizett, terhes lett. Azóta eltelt 4 ev, osszehazasodtak es van 2 kislanyuk. Eleg meseszerű de igaz. A tanar amugy pályakezdő volt, 23 eves, úgyhogy sok korkulonbseg sincs köztük. Es mai napig ott dolgozok abban a suliban. Egyebkent azt nem lehetetett tudni akkor hogy osszejottek, mert eleg jol titkoltak, csak ugy innen onnan lehetett hallani dolgokat. Az igazgato meg a tanarok is biztos hallottak de nem hinnem hogy foglalkoztak vele, foleg hogy a suliban tenyleg tanar diakkent viselkedtek. Abbol tudom hogy 17 éves lehetett mikor osszejottek, mert erettsegi utan posztoltak egy kozos kepet, hogy 1. evfordulos ajandeko es a kezukben ultrahang kep.
2020. okt. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem en dolgozok ott:D mielott azt hinne valaki en vagyok a tanar😂

Autokorrekt javitotta nyilvan azt akartam irni hogy dolgozik.

2020. okt. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
3 tanár-diák kapcsolatról tudok. Mindháromból házasság lett végül.
2020. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Szegeden a Ságvári gimiben pár éve egy 16-17 éves srác felcsinálta a harmincvalahány éves tanárnőjét.


A férje (szintén egy tanár) steril volt a tanárnőnek, az első gyerekük spermabankból vett spermadonortól lett, a második gyerekük így. Nem lennék szegény csávó helyében. Végül nem váltak el úgy tudom.

2020. okt. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én sulimban volt egy tesitanar aki úgy tudom 4 különböző diaklannyal is összejött. De egyszerre mindig csak eggyel volt viszonya. A végén már csak fiúknak tarthatott tesit. Úgy tudom egyik masik csajjal össze is költözött de nem lett tartós. És ez egy jó nevű gimnázium volt.
2020. okt. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Én csak a saját magam sztoriját tudom elmesélni, de mi közvetlenül érettségi után jöttünk össze, szóval hivatalosan már nem volt a tanárom. Ennek ellenére titkoltuk a korkülönbség miatt, én 18 voltam ő pedig 40 -mentségemre szóljon, h fiatalos szexi negyvenes :D.

Néha visszamentem hozzá a sulimba, amikor lyukas órája volt és magunkra zártuk az egyik tantermet... 😅 nem volt túl hosszu életű a dolog, kb fél évig találkozgattunk.

2020. okt. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudok, de tanárként nem írom le ide...
2020. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!