Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek arról, aki pénzért vagy valamilyen ajándékért, illetve aki eltartásért cserébe szexel?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat lányok!

2020. okt. 17. 21:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Semmi, miért ítélném el, ha nem árt vele senkinek?
2020. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igazából arra gondolok, hogy csináltatok esetleg már ilyet? Vagy szoktatok csinálni ilyet? És hogy mit gondoltok ezekről ;)
2020. okt. 17. 21:52
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Semmi, sok feleség is ezt teszi, csak az "hivatalos"

Egyébként tényleg, kinek mi köze hozzá? Akinek így jó, csinálja

2020. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
En csináltam mar, őszintén nem érdekel, hogy más mit gondol, mint ahogy az előttem lévő mondta, nem artok vele senkinek, valamint senki más n tudja a kornyezetembol, higy csináltam, mert nem kurtolom világgá. Rendesen és sokat fizettek ráadásul életem legjobb szexuális élménye volt.
2020. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem csináltam még. Max egyszer kipróbálnám, izgat maga a szituáció, de kb ennyi.
2020. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem jön be ez a vonal. Nem fekszem le csak azért egy faszival h kapjak tőle egy kis pénzt, vagy ajándékot. Inkább megkeresem magamnak rá.

Szexelni úgy akarok vkivel h elég legyen az az "ajándék" is h mind2en élvezzük.

2020. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Már tettem ilyet egyszer, nagyon megérte.

Nem ítélek el senkit emiatt, bárkinek lehet rossz időszak az életében

2020. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Csinálja az ő dolga mi közöm hozzá? Az útszéli prostiknak sem állok meg hittérítő erkölcsi szöveget tartani csak simán elmegyek mellettük és kész.

Egyébként meg tudod a kérdésre a válaszod - sokan megszólnák. Igaz vannak olyan frusztrált emberek akik akkor megszólnak és lek.váznak a hátad mögött ha felveszel egy rövidebb szoknyát, vagy feszesebb felsőt.

2020. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem okoz vele senkinek gondot, hát hajrá, szíve joga.
2020. okt. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem ítélem el ezeket a lányokat én is ezt teszem már évek óta.
2020. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!