Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, legizgalmasabb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, legizgalmasabb, legextrémebb szex kalandotok, ami valami miatt örökké emlékezetes marad?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Volt ilyen.
2020. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Annyira nincsenek extrém szexkalandjaim eddig, de 2 emlékezetes volt nagyon


Az egyik az volt, amikor a pasimnál voltunk, a szülei a mellettünk lévő szobában, és dugtunk


A másik az, amikor egy hotel jacuzzijában voltam megujjazva, miközben a pasim otthon várt


L

2020. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Összekötözött kézzel letépte a pólóm, amivel betömte a szám. A többit a fantáziádra bíztam. Sosem vonzott az ilyen értelemben durva szex, de baromira élveztem. Azzal a pasassal a szexuális pályafutásunkat sosem fogom elfelejteni (szexkapcsolat volt). Durva miket műveltünk egymással és mégdurvább, hogy én ezeket élveztem.
2020. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!