Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatról mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatról mit gondoltok a jelenlegi helyzetemben?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dolgozom (napi 12-14 óra), utána edzek, bevásárolok, hétvégén pedig tanfolyamra járok, tehát jóformán aludni járok csak haza. Ennyi szabadidővel nem tartanám tisztességesnek azt, ha párkacsolatot keresnék, mert biztosan vita lenne abból, hogy kevés időt tudok a másikra szánni. Nem marad más, csak a szexkapcsolat heti 1-2 alkalommal. Őszintén, van olyan férfi, aki szerintetek ilyesmibe belemenne? Nem tartanának könnyűvérű nőnek emiatt? Egy pasival szeretnék lenni csak, olyannal, akinek hasonló időbeosztása ès élethelyzete van, emiatt megért engem és nem fekszik le mellettem még 10 nővel párhuzamsan. Nem itt keresek ehhez alanyt, a jelenségről, erről a helyzetről érdekelne a véleményetek.

2020. okt. 15. 12:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet.
2020. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán lehetséges ez a felállás, viszont ha azt akarod az adott pasi csak veled legyen, akkor vagy olyan mentalitásút kell találnod aki alapból ilyen, vagy akivel van elég szex és akár normálisan tud veled beszélgetni, tartalmasabban néha, hogy ne csak szexre vágyjon veled, hanem érezze jól magát mindenhogyan
2020. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!

Értem, hogy nem itt keresel alanyt..

De én szívesen lennék az alany!

25F

2020. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető, valószínűleg pont ezért keresnék én is szex kapcsolatot, mert nincs időm és energiám komolyabb dolgot kialakítani.
2020. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha az igazat írtad (feltételezem), akkor valóban gondban lehetsz, de nehezen találsz majd olyan egyént, aki az elvárásaidnak szinte mindenben megfelel.

Főleg nem fog csupán csak veled szórakozni. Mi, férfiak, már csak ilyenek vagyunk (tisztelet a kivételnek).

Nem írtad hány éves vagy, de nem tudnál az elfoglaltságaid közül legalább egyet leadni? Aki nem ismer, az nem fogja tudni, hogy szexpartnered van. Aki pedig ismer, annak ne mondd el. Így senki sem fog könnyűvérűnek tartani.

2020. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem péniszfotó alapján választanék szexkalcsolatra sem pasit, így kár küldenetek. Utolsó, ha itt ismerkednék, akkor iy fiatal vagy hozzám.
2020. okt. 15. 12:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Át tudom érezni a helyzeted. Nekem is kevés a szabad időm és a barátnőmmel egyre kevesebb minőségi időt tudunk eltölteni. A Covid miatt mondjuk egyikünk sem tud dolgozni és most sokat tudunk együtt lenni, de "béke időben" alig tudtunk.

Szóval ha neked a szex kapcsolat megfelel, akkor az jó ötlet, csináld! ;)

2020. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocs, közben sokan írtatok, utolsó mondatom értelemszerűen a #3 kommentelőnek szól. Nem tudok leadni az elfoglaltsagaimból, ezek nem hobbik, hanem kötelességek. 28 vagyok.
2020. okt. 15. 12:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet meg nem is... az jó, hogy nem vonod meg magadtól a "jót", nagyon helyes a szexre szüksége van az embernek. Egy kapcsolat viszont nem attól függ mennyi időd van. Ha szeret valaki akkor szeretni fog akkor is elfoglalt vagy. Ettől még ha csak szexkapcsolatot keresel találni fogsz, de legyél korrekt és előre közöld a másikkal, ne ringasd hiú ábrándokban, ne csapd be.

Másoknak meg semmi közük hozzá! Szóval ne aggódj a miatt ki mit gondol. A leendő partnered 100% hogy nem fog könnyűvérűnek gondolni.

2020. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális elgondolás. Jobb mint egy “ kapcsolatban “ vergődni ami lehetetlen ilyen idôbeosztással. Másoknak meg nem kell tudni. 👍
2020. okt. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!