Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lány csak szexet akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány csak szexet akar tőlem, hogyan adjam a tudtukra, hogy ennél többre van szükségem, meg persze érzések?

Figyelt kérdés
F/27
2020. okt. 14. 23:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Megértelek kedves kérdező, magam is így vagyok ezzel. Férfi létemre volt már több párkapcsolatom, de a szexualitást üresnek éreztem, mert keveselltem benne az intimitást, a felszabaduló romantikus érzéseket, a törődést. Mindig úgy éreztem, hogy én adok de nem kapok vissza.


A lányokat el tudtam élveztetni akikkel kapcsolatban voltam, de még egy lány se tudta nekem viszonozni. Kielégíteni segítettek, de nem éreztem hogy szeretve lennék és nem éreztem hogy vonzódva lenne hozzám.


Nekem a szexualitás önmagában kevés.


Épp ezért azt mondom, hogy ha valami változást akarsz a lányoktól akkor mondd el nekik kerek perec. Ha rendesek akkor minden rendben lesz, ha pedig nem, akkor az érzelmeket úgyse tudták volna megadni.

2020. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!