Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok szép csaj katasztrófa az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szép csaj katasztrófa az ágyban, ám az átlagos macák mindig jól tekernek. Miért is akarjuk akkor annyira a szépeket magunknak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 17:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
a csunyáknak van motiváció a szépeknek elég csak feküdni. igazságtalan a vilgá ez van
2020. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Elég általánosító ún. irányított a kérdésed. NEM minden szép csaj katasztrófa az ágyban - arányaiban ugyanannyi szép csaj jó mint nem jó. Az más kérdés, hogy ha egy szép csaj jó az ágyban és még normális is akkor vele nem sok pasinak lesz "tapasztalata" mert aki befutó az értékelni fogja és mindent megtesz hogy vele maradjon.
2020. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

Dehogy akarok szépet. Két ráb** után.

Szép, dekoratív, stb. nőci, kellően bögyös-faros, de ágyban nulla. Furulyázni nem akar, mert nem trendi számára, nyalakodást nem szereti, csak az ujjazást.

Egyetlen póz a misszionárius. Alig vártam hogy vége legyen.

...

Utána:

-vékony, túlzottan vékony. Nagyon kicsi és lapos popsi, kicsi cicik. Átlagosnál "csúnyább" arc.

Olyan "jó, legyen, hát hiányom van" felkiáltással kezdtem foglalkozni vele. Nem hagyott élni. És nem volt olyan elképzelésem, amire nemet mondott volna.

Ebből mondjuk egy hosszabb kapcsolat lett. (Egy év)

...csak idő előtt kirúgták az albérletéből, mert a nyanyák panaszkodtak a tulajnak, hogy "Kingácska túl hangos b**ás közben, és ez idegesít minket, meg a kisgyerekes szülőket"

(Tényleg hangos volt... :D)

Szóval nem értem, miért akar mindenki "modellt".

Ja és a még nagyon hálás és igen odaadó az a 40 körüli, enyhén telt egyedülálló anyuka. Lehet ám náluk is működni míg a gyerek(ek) oviban, suliban van(nak).

2020. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Alarm Für Cobra 11 Die Autobanhpolizei
2020. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem csak szexről szól az élet. Egy bomba csajjal öröm együtt élni, csak simán nézni a testét a mindennapokban, meg ami a kedvencem 24 évesen, mikor elmegyünk valahova, és az én csajom a legjobb az egész társaságban, attól jobb érzés nincs. Kár, hogy most nincs senki.
2020. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Minden nőből ki lehet hozni ha ért hozzá a férfi.
2020. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én se szép nem vagyok, se nem tekerek jól, akar valaki? :D
2021. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!