Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi miért nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért nem szereti orálisan kényeztetni a nőt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 08:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom, mert azok a pinak büdösek. 😄
2020. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom, hogy a férfiak miért nem szeretnek nyalni, de úgy, hogy az orális szexet mindkét nemtől kaptam és mindkét nemnek adtam is már... azt mondom, hogy egy nőnek adni és nőtől kapni sokkal izgatóbb (biszexuális vagyok, ez igaz). Egyébként eddig a legtöbb partnerem nem ellenkezett az orális szex kapcsán.
2020. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem szeretnek nyalni mert biztos nem tudnak. Én imádok nyalni. 😛 37F
2020. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
11%
én minden nőt kinyalok ha büdös akkor orrcsipesz
2020. okt. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
38%
Mert nagyon sok a budos pinaju lany sajnos. Ha elsore igenyesnek is tunik, sok esetben bűzlik alulról.
2020. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
Amiért ez fordítva is igaz... nem vagyunk egyformák. Olyan partner kell keresni, akivel kölcsönösen lehet élvezni az orális örömöket is. ;)
2020. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%
Ki mondta, hogy nem szeretjük? Sőt kívánom is (ápolt legyen azért). Ami engem zavar, ha nagyon sokat kell csinálni, mert sok lánynak ilyen az igénye, fél órát nyalod, és akkor sem tudnak elmenni.
2020. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
Mivel nem vagyunk egyformák,megoszlanak a vélemények, és az igények ezen a téren is. Volt párom aki nem szerette ha kinyalom. De fordítva is. A Nők se mind szeretnék szopni. De mindkét oldalon lehet gond a technikával is ,vagy nem tudja megadni azt amit mástól megkapott már. Persze van aki alapból undorodik az orális örömöktől. Sokoldaluak vagyunk😉
2020. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%
Szeretném ha lehetne :/
2020. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt már 2 komoly kapcsolatom, és most is tobb éve tarto kapcsolatban vagyok. Mindegyik nomet kinyaltam, de egyszeruen vannak napot/idoszak, amikor nem akarok nyalni. Egyszeruen néha erosebb sot akár kellemetlen a szaga/íze a nonek. Aki no, vagy már látott legalább eloben puncit az nagyon is tudja, hogy egy akármilyen egészséges puncinak is vannak néha erosebb napjai, amikor azért kellemetlenebb a szag, akár egy kis folyás, stb. Az ilyen napokon inkább nem nyalok, nem nagyon visz rá az undor. Ha ez elmulik, akkor simán.

30F

2020. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!